Druhý sraz uživatelů Debianu a dalších dister, tentokrát v Liberci

Založil Petr Krčmář, 06. 08. 2012, 22:36:56

Předchozí téma - Další téma

Petr Krčmář

Zdravíčko, jak mi bylo přiděleno v jiném vlákně, mám za úkol proměnit myšlenku na druhý sraz v realitu. Na minulém srazu jsem navrhl Liberec a byl jsem jednohlasně odsouhlasen. Čili: Navrhuji termín 14. - 16. září. Jestli budete moc proti, tak můžeme posunout na později. Ubytování pak zařídím, je varianta kemp ve městě nebo můžu poptat nějakou ubytovnu/levný hotel. Připravím i nějaký veselý program s poznáváním města a okolí. Doufám, že vás přijede víc, protože čím víc rootů, tím víc legrace :-). Co vy na to?

Roman Horník

#1
No konečně ses taky rozhoupal :)

V současnosti nemůžu přítomnost svý maličkosti na srazu slíbit, ačkoliv bych byl MOC rád, kdybych tam nechyběl.

Jinak lidi, jak byl sraz v červnu, moc se nás tam nesešlo, i když nás bylo dost na to, abysme se od začátku do konce perfektně bavili. Měl jsem jedinečnou možnost přivítat a následně i poznat lidi, jež vy znáte prakticky jen z textu, a to prosím osobně a naživo. I spousta z vás tu šanci měla, jenže jste ji zahodili do keramickýho křesla a spláchli, čímžto jste udělali fatální chybu, neboť se jedná bez nadsázky o špičkový lidi.

Petr vám dává jedinečnou šanci vaši kritickou chybu napravit, můžu vám slíbit, že se s ním po dobu trvání srazu určitě nebudete nudit, je fajn a je s ním sranda, stejně tak i s ostatními, co na předchozím srazu přítomni byli.

Čím víc vás tam bude, tím líp.


P. S.: ani na chvilku jsem nelitoval, že jsem na srazu byl, jen mi dosud je líto toho, že trval jen krátce, i skutečnosti, že slibotechny se neuráčily přijet.
Debian Sid/Experimental 64bit + Mate Desktop Environment
* CPU: Intel i5 3570
* GPU: NVIDIA GTX650 1GD5
* MB: Lenovo IH61M
* RAM: 16GiB Deutsche Demokratische Republik 3 @ 1600MHz

Petr Krčmář

Nějak jsme to celé zazdili. Navrhuji vymyslet nový termín a rozjet závazné přihlášky, abychom s tím pak pohli a mohli rezervovat ubytování. Mám vymyšlené ubytování i nějaký program, chce to nějaký rozumný víkend. Sem s návrhy!