Debian fórum > O tomto fóru

*** 1. sraz členů našeho fóra, uživatelů Debianu i jiných linuxových dister ***

(1/18) > >>

Roman Horník:
Děvčátka a chlapci,

chci vám všem s radostí oznámit, že 2. a 3. června připravujeme historicky první sraz členů našeho fóra, uživatelů Debianu i jiných linuxových distribucí, který se bude konat v Seči, v kempu u přehrady, na nějž jste všichni srdečně zváni.

Co si vzít s sebou?
Hlavně maso (ne pseudopárky z Lidlu, co nejsou k jídlu, myslím pořádný flák vepřového, skopového nebo hovězího masa na gril nebo nad oheň; kdo nejí maso, tak prostě něco, co nad ohněm neshoří), chlast, foťáky/kamery, stan/karavan/auto/ulita, ale chatky budou k dispozici, a něco, v čem se dá bezpečně chodit v terénu, tedy ne cvičky nebo lodičky, avšak lodě jsou povoleny. WiFi tam k dispozici je (i když nevím, jestli v kempu U letadla není pokrytí jen v nejbližším okolí recepce), takže jestli si budete chtít vzít s sebou NTB, není problém.

Kdož se bude chtít zúčastnit, nechť to sem napíše, něco jako organizační poplatek neexistuje, platit se bude na místě pouze ubytování, pokud nás bude dost, dala by se vyjednat nějaká slušná skupinová sleva. Pochopitelně, nemusíte jezdit sami, můžete si s sebou vzít kamarády nebo někoho z rodiny.
Na upřesňující otázky, jako třeba možnosti dopravního spojení či alternativního ubytování, rád odpovím.

A fčíl mudrujte :D

Mapa | Pár mých fotek místa činu, abyste věděli, do čeho jdete (další fotky si můžete vyštrachat někde tady, nebo se můžete kouknout do Google Earth):

zirafacek:
Pěkně lákavé  ;) . Když nebudu pracovně vytížena ráda přijdu. Jak znám mladýho ten určitě dorazí :D . Tyto akce "zbožňuje" .

Ota Trkola:
Že bych taky zajel? Ale na mý kecy neni asi nikdo zvědavej... ;D

Roman Horník:
Že bych se taky vetřel? :D

Petr Krčmář:
Paráda! My jsme se o tom asi před rokem bavili s Otou, takže jsem rád, že se toho konečně někdo chytil, když jsme to my dva nedotáhli :-D. Já jsem rozhodně cestovatelský a vítací typ, takže jsem všemi deseti pro. Můžu ten první termín (2. a 3.) a poslední termín (23. a 24.). Když to uděláme ke konci června, je pravděpodobnější, že bude hezčí počasí. Jsem připraven se podílet i organizačně, sem s úkoly :-).

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi