Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - tarapaca

Stran: [1]
1
Automatický průvodce rozdělení disku to zřejmě dělá automaticky, ale zkoušel jsem to i v manuálním průvodci rozdělení disku s LVM i bez, kde jsem nechal nešifrovaný oddíl pro boot. Zkusil jsem i celý root nainstalovat na nešifrovaný fyzický oddíl a šifroval jen další prázdný oddíl, ale výsledek je pořád stejný. Jakmile použiji jakékoliv šifrování, tak nebootuje a končí stejnou hláškou...

2
Ahoj,

potřeboval bych poradit s instalací Debianu. Snažím  se nainstalovat Debian Wheezy se zašífrovaným oddílem na ALIX 3D2. Jde mně o to, aby byla celá instalace na zašifrovaném oddílu. Používám síťový instalátor a instaluji pomocí sériové konzole na compact flash. V průvodci rozdělení disku zvolím šifrované LVM a postupně dokončím instalaci. Vše proběhne v pořádku a po restartu se načte grub menu, systém začne bootovat, ale objeví se jen loading initial ramdisk....   Pokud zvolím při nové instalaci jakékoliv jiné nešifrované rozdělení disku, tak se instalace dokončí a systém bezproblémů nabootuje.

Děkuji za pomoc

Stran: [1]