Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Témata - Hynek (Pichi) Vychodil

Stran: [1]
1
Obsah mojeho sources.list:
Kód: [Vybrat]
deb http://ftp.debian.org/debian experimental main contrib non-free

deb http://ftp.cz.debian.org/debian/ stable main contrib non-free
deb-src http://ftp.cz.debian.org/debian/ stable main contrib non-free

deb http://security.debian.org/ stable/updates main contrib non-free
deb-src http://security.debian.org/ stable/updates main contrib non-free

deb http://ftp.cz.debian.org/debian/ testing main contrib non-free
deb-src http://ftp.cz.debian.org/debian/ testing main contrib non-free

deb http://security.debian.org/ testing/updates main contrib non-free
deb-src http://security.debian.org/ testing/updates main contrib non-free

deb http://ftp.cz.debian.org/debian/ unstable main contrib non-free
deb-src http://ftp.cz.debian.org/debian/ unstable main contrib non-free

deb http://www.debian-multimedia.org stable main contrib non-free
deb http://www.debian-multimedia.org testing main contrib non-free
deb http://www.debian-multimedia.org sid main contrib non-free

Nemůžu nikde najít z jakého zdroje mám stahovat acroread balíčky. V nových aktualizacích je acroread-debian-files ve verzi 9.4.2 a ten závisí na stejné verzi balíčku acroread jenže ten se mi ukazuje jako nedostupný. Nikde nemůžu najít jaký zdroj mám použít do sources.list, aby se mi balíček zpřístupnil a přitom balíček zjevně existuje: http://pkgs.org/search/?keyword=acroread
Jenže jak to mám udělat, když to nechci stahovat po jednom balíčku a při každé aktualizaci znova. Všechny návody co jsem našel obashují zdroje které už mám.

2
Správa a instalace softwaru / Jak ubalit jaderný modul?
« kdy: 09. 10. 2010, 17:11:56 »
Ahoj, může mi někdo poradit jak se dá udělat balíček pro jaderný modul. Moc děkuji za pěkné návody k balení jádra, ale nikde nemůžu nají debian way jak by se mělo dělat tohle. Všude nacházím jen návody jak si ubalit nové jádro, jak si ubalit jaderné moduly co jsou dodávané s jádrem, nebo jak k jaderným modulům přidat svůj modul, ale já bych rád jen udělal balíček s jedním jaderným modulem a používal distribuční.

Používám Squeeze a potřebuji ubalit rtl8192se_linux_2.6.0017.0705.2010.tar.gz
Podpora v module-assistant pro tohle není. Abych se přiznal, tak balení deb je pro mě španělskou vesnicí.

3
Hardware / Nefunguje mi mikrofon.
« kdy: 06. 03. 2010, 12:41:04 »
Pořídil jsem si náhlavní sadu s tím, že budu občas používat VoIP a nevím jak zprovoznit mikrofon. V alsamixeru všechno (alespoň podle mého soudu) vypadá v pořádku. Všechno ostatní taky, logy mlčí. Nevím na co se mám podívat aby mi to fugovalo. Mám nainstalované skype a voláním na testovací kontakt sliším, ale nic to nepřehraje zpátky. Pak jsem to zkoušel sound recorder a všechny kombinace nastavení stále generují jen ticho. Ukazatel level se ani nehne. Nevím kam a na co se mám kouknout co zkontrolovat, ... Do teď jsem si se zachtáváním zvuku nehrál, takže o tom mám prakticky nulové povědomí.

4
Získání a instalace Debianu / Špatný podpis balíčků
« kdy: 28. 07. 2009, 01:39:01 »
Kód: [Vybrat]
W: GPG error: http://ftp.debian.org testing Release: The following signatures were invalid: BADSIG 9AA38DCD55BE302B Debian Archive Automatic Signing Key (5.0/lenny) <ftpmaster@debian.org>Nevíte někdo co se stalo? Špatně podepsané balíčky jsou zkopírovány i na další servery. Namátkou ftp.cz.debian.org.

5
Nainstaloval jsem si nové distribuční jádro 2.6.28. Jedu na testingu. Před tím jsem měl 2.6.26 a s2disk mi fungovalo bez problémů a to jak distribuční tak i vlastní podle tohoto návodu http://w3.ualg.pt/~aanjos/misc.html jenže s distribuční 2.6.28 mi to nefunguje. Objeví se černá obrazovka s nápisem ve smyslu s2disk snapshooting system nebo tak nějak a nic. Když to fungovalo tak po několika sekundách blikl párkrát disk a nb se vypnul a teď nic. Nefunguje nic jiného než podržet power a natvrdo ho tak vypnout. Na co se mám mrknout nebo zkontrolovat? Kde mám hledat chybu?

Stran: [1]