Anketa

Jak chcete vyřešit otzku karmy?

Karma mi vyhovuje, nechal bych to, jak je
7 (30.4%)
Raději jen "Děkuji"
13 (56.5%)
Odstranil bych  to úplně
3 (13%)

Celkem hlasů: 20

Autor Téma: Karma, nebo ne?  (Přečteno 9229 krát)

Offline Visterius

• Začátečník
  • **
  • Born to Confuse and Fail
    • Zobrazit profil
Karma, nebo ne?
« kdy: 12. 02. 2009, 09:42:39 »
Hlasujte, co vám přijde nejlepší (http://forum.debian-linux.cz/index.php/topic,20.0.html)

Memento Mori

Debian Sid, E17..

„Internet je to modré e na ploše, po jehož spuštění se zobrazí Seznam internetu.“

Offline milosman1

• Začátečník
  • **
  • Goodbye Windows
    • Zobrazit profil
    • Webpraca
Re: Karma, nebo ne?
« Odpověď #1 kdy: 19. 02. 2009, 13:55:45 »
No urcite je karma hlupost,skor by som navrhol spracovat nejaky top rebricek,kde by bolo hlasovane o naj pomoc,alebo navrhnute kto najviac poradil k vyrieseniu daneho problemu. :-\
Debian Lenny spolahlivy system,ale nie na moj pocitac skoda.:(

Offline eXt_r33m

• Začátečník
  • **
  • skill :: aggressive-newbie
    • Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 20. 02. 2009, 14:49:32 »
Karmovanie od urciteho poctu prispevkov je urcite blbost ;) ale to Dekuji vyzera  celkem schopne... Myslim ze som to videl i jinde na foru...
AMD Opteron Processor 144 1.8 Ghz;2x512 MiB DDR1;ATI Radeon HD 2600 Pro 256 MiB DDR3;Atheros 802.11 WiFi;Boot: WinXP + Ubuntu 9.04 amd64 + Arch linux amd64

Offline Visterius

• Začátečník
  • **
  • Born to Confuse and Fail
    • Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 23. 02. 2009, 10:04:09 »
.Přesto je skóre ankety o dst vyrovnanější, než jsem čekal; tož nevím.. Ať rozhodnou admini. Ale opravdu by bylo fajn, kdyby se s tím už začalo něco dělat ;)

Memento Mori

Debian Sid, E17..

„Internet je to modré e na ploše, po jehož spuštění se zobrazí Seznam internetu.“

MartenP

• Host
« Odpověď #4 kdy: 23. 02. 2009, 17:48:18 »
Hlasoval jsem "určitě odstranit". Faktický význam to nemá žádný a dost silně to zavání honem na karmu...

Offline Hynek (Pichi) Vychodil

• Začátečník
  • **
    • Zobrazit profil
    • Pichi's blogpost
« Odpověď #5 kdy: 23. 02. 2009, 18:44:18 »
Mimochodem, co se vlastně má odstranit. Nějak jsem si nevšiml, že by karma vůbec fungovala. Možná jsem někde něco přehlédl, ale jak mám někomu přidat nebo ubrat karmu, případně jak to funguje? Zatím u všech tady vidím Karma: 0 s vyjïmkou MartenP.
Proč se trápit, když máme Debian

MartenP

• Host
« Odpověď #6 kdy: 23. 02. 2009, 19:02:49 »
Abych pravdu řekl, odpověď na Tvůj dotaz neznám a je mi záhadou, jak jsem k tomu bodu přišel. Každopádně by se to asi mělo odstranit i z popisů...

Offline Petr Slunský

• Uživatel
  • Linux user #485524
    • Zobrazit profil
  • Jabber: slunsky@njs.netlab.cz
« Odpověď #7 kdy: 23. 02. 2009, 21:11:08 »
Pravděpodobně tak, že ti někdo, kdo má > 50 příspěvků (nebo i méně v době před zavedením tohoto pravidla) poděkoval za pomoc, kterou jsi mu nezištně poskytl. :)
Debian

Offline Erich Stark

• Aktivní­ uživatel
    • Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 23. 02. 2009, 23:31:57 »
Abych pravdu řekl, odpověď na Tvůj dotaz neznám a je mi záhadou, jak jsem k tomu bodu přišel. Každopádně by se to asi mělo odstranit i z popisů...

Sa mi zda ze mi niekde pomohol tvoj prispevok tak som ti ho dal :-D
" The box said that I needed to have Windows XP or better ... so I installed Debian ."

MartenP

• Host
« Odpověď #9 kdy: 24. 02. 2009, 05:59:12 »
Tak to děkuji! :)

Offline Hynek (Pichi) Vychodil

• Začátečník
  • **
    • Zobrazit profil
    • Pichi's blogpost
« Odpověď #10 kdy: 24. 02. 2009, 10:24:58 »
Aha, takže nejdřív musím zaspamovat, abych mohl poděkovat za nějakou odpověď. To mi nepřijde jako zrovna dobrý systém. To mi přijde lepší http://stackoverflow.com/ kde musíš nejdřív nějakou reputaci mít a pak ji můžeš rozdávat.
Proč se trápit, když máme Debian

Offline yerry

• Začátečník
  • **
    • Zobrazit profil
    • Iný Linux
« Odpověď #11 kdy: 24. 02. 2009, 10:52:22 »
Mne tie karmy a podobne tagy prijdu ako znackovanie ucastnika fora. Pripada mi to ako sutaz o miss servera. Takyto udaj nie je vobec relevantny. Ci je niekto guru, ochotny pomoct alebo spamer, staci navstevnikovi prejst par vlakien a ostatni sa pravdepodobne navzajom poznate, predpokladam ze z Ubuntu fora, ako som sa docital v inej teme... Ina vec su fora s niekolkymi tisickami ucastnikov, ale forum s par desiatkami? Naco to?
O Linuxe korektne aj nekorektne, ale hlavne bez obalu... --> http://inylinux.blogspot.com/

Offline Erich Stark

• Aktivní­ uživatel
    • Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 24. 02. 2009, 15:41:43 »
Mne tie karmy a podobne tagy prijdu ako znackovanie ucastnika fora. Pripada mi to ako sutaz o miss servera. Takyto udaj nie je vobec relevantny. Ci je niekto guru, ochotny pomoct alebo spamer, staci navstevnikovi prejst par vlakien a ostatni sa pravdepodobne navzajom poznate, predpokladam ze z Ubuntu fora, ako som sa docital v inej teme... Ina vec su fora s niekolkymi tisickami ucastnikov, ale forum s par desiatkami? Naco to?

Pre dobrý pocit. :-D
Ale máš aj pravdu, ak chce niekto pomôcť tak pomôže aj bez toho aby mu niekto klikal na "Ďakujem" alebo zvyšoval karmu.  :P
" The box said that I needed to have Windows XP or better ... so I installed Debian ."

Offline milosman1

• Začátečník
  • **
  • Goodbye Windows
    • Zobrazit profil
    • Webpraca
« Odpověď #13 kdy: 26. 02. 2009, 08:26:50 »
karmu muze udelovat kazdy, kdo ma 10 a vic prispevku, proto se mozna nekterym jeste ta tlacitka nezobrazuji...
zatim bych to tam nechal a casem se uvidi, jak moc je karma pouzivana/zneuzivana a rozhodne se, jak to s ni bude dal...

To su slova Jancika,no neviem ja mam uz nad 10 prispevkov a zatial nic.
« Poslední změna: 26. 02. 2009, 08:29:53 od milosman1 »
Debian Lenny spolahlivy system,ale nie na moj pocitac skoda.:(

Offline Martin 'Želva' Malý

• Začátečník
  • **
  • Zalezlej v krunýři
    • Zobrazit profil
    • Želvův zápisník
« Odpověď #14 kdy: 26. 02. 2009, 09:41:17 »
karmu muze udelovat kazdy, kdo ma 10 a vic prispevku, proto se mozna nekterym jeste ta tlacitka nezobrazuji...
zatim bych to tam nechal a casem se uvidi, jak moc je karma pouzivana/zneuzivana a rozhodne se, jak to s ni bude dal...

To su slova Jancika,no neviem ja mam uz nad 10 prispevkov a zatial nic.
Momentálně je to na 50 příspěvků (myslím).
... osobní počítače jsou nanic a opravdu nikdy nedělají to, co se po nich chce. Fakt. I když na něm třeba běží Debian, Ubuntu, Widle, Mac, je to skoro furt to samé... :-( ...