Autor Téma: Zle renderovanie stranok  (Přečteno 2910 krát)

Offline Erich Stark

• Aktivní­ uživatel
    • Zobrazit profil
Zle renderovanie stranok
« kdy: 26. 11. 2010, 10:41:52 »
Zdravim, mam jeden drobny problem ktory sa mi stava uz od zaciatku len som nemal cas to napisat.
Pouzivam chromium z repo squeezeho a mam problem zo zobrazovanim niektorych stranok, by ma zaujimalo ci to robi aj vam alebo len mne, a ze ci je to problem prehliadaca alebo ze by zle vykreslovala graficka karta? Prikladam obrazok

" The box said that I needed to have Windows XP or better ... so I installed Debian ."

Offline johnnycage

• Začátečník
  • **
    • Zobrazit profil
Re:Zle renderovanie stranok
« Odpověď #1 kdy: 26. 11. 2010, 13:24:32 »
Kedysi mi presne toto iste robil Chromium, ked som pouzival a kazdy den stahoval nove vyvojove verzie. Konkretne som to tahal odtialto:

http://build.chromium.org/f/chromium/snapshots/chromium-linux-reliability/

Nove verzie vychadzali aj niekolkokrat za den a mal som verziu priklad 67395, kde bolo vsetko v poriadku, ale vo verzii 67399 uz bolo zle renderovanie, ako uvadzas. V dalsej verzii bolo renderovanie uz zase v poriadku a takto sa to obcas opakovalo. Cisla verzii su samozrejme pouzite len ako priklad.
Robi ti to aj Google Chrome? Pripadne skus stiahnut z toho repa, co som ti poslal nejaku inu (starsiu) verziu, ci to robi aj tam. 
« Poslední změna: 26. 11. 2010, 13:25:35 od johnnycage »
NB: Lenovo G550, Intel Pentium Dual-Core T4200 2.0GHz, RAM 3GB 1066MHz, WD 320GB, Intel GMA X4500 256MB

Offline Erich Stark

• Aktivní­ uživatel
    • Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 26. 11. 2010, 17:00:18 »
Uz som sa zlakol že to môže byť grafikou, dnes som nainštaloval google-chrome-unstable (v9) z repositara a vyzera byt vsetko v poriadku, tak uvidime, diki za tip :)
" The box said that I needed to have Windows XP or better ... so I installed Debian ."

Offline Ota Trkola

• Administrátor
  • Aktivní­ uživatel
    • Zobrazit profil
  • Jabber: otas.pe@jabbim.cz
« Odpověď #3 kdy: 26. 11. 2010, 18:18:19 »
Pokud se nepletu, tak ve Squeeze je Chromium ve verzi 6.x a ten jsem docela dlouho používal na Sidovi bez jakéhokoliv problému. Takže verzí Chromia to asi nebude. Teď mám v Sidovi verzi 9.0.587 a ta je také bez uvedených problémů. Závěr - nesváděl bych to na Chromium, u mě se uvedeným způsobem nikdy nechovalo.
Debian Gnome 64bit

Návod na Netinst instalaci

Offline Petr Krčmář

• Administrátor
  • Aktivní­ uživatel
    • Zobrazit profil
    • Debian-linux.cz
« Odpověď #4 kdy: 26. 11. 2010, 19:35:28 »
Pro běžné použití rozhodně doporučuji Chrome stable (aktuálně 7.0.517.44). Chvíli jsem jel taky na unstable (v době, kdy ve stable chyběly zásadní věci), ale velmi často se objevovaly podobné a horší problémy. Dneska je Chrome na takové úrovni a nové verze vycházejí tak často (6 týdnů), že nemá smysl jet na vývojářských sestaveních a mít s nimi takové problémy.

Offline Erich Stark

• Aktivní­ uživatel
    • Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 29. 11. 2010, 01:55:15 »
Pro běžné použití rozhodně doporučuji Chrome stable (aktuálně 7.0.517.44). Chvíli jsem jel taky na unstable (v době, kdy ve stable chyběly zásadní věci), ale velmi často se objevovaly podobné a horší problémy. Dneska je Chrome na takové úrovni a nové verze vycházejí tak často (6 týdnů), že nemá smysl jet na vývojářských sestaveních a mít s nimi takové problémy.

asi prejdem tiež na stable, preloze dnes mi par krat padal ked som presiel s myskou po zalozkach :D

debianista

• Host
« Odpověď #6 kdy: 30. 11. 2010, 05:57:18 »
Já používám už delší dobu google-chrome-unstable a nemůžu si na nic stěžovat (9.0.587.0-r66374), spíše naopak, velká spokojenost. Možná daná konkrétní verze má problém s nějakou konkrétní grafikou nebo její konfigurací.