Dotazy > Herní­ zóna

0 A.D.

<< < (2/2)

Roman Horník:
Tak to je skvělý, hlavně si to kafe nenalej do klávesnice, už jsem totiž opravoval noteknihu, v níž byl pár dnů vylitej hrnek kafe s mlíkem, nechtěj cejtit ten smrad! :D
Mimochodem- spoustu PPA z Launchpadu můžeš v klidu používat, já mám odtamtud Viewnior.
Dobře se bav!

valsin:
Super multiplayer facha na 1s*

Ota Trkola:
Přesně tuto hru jsem instaloval tento týden synovi do Debianu Wheezy. Použil jsem ubuntí PPA. Instalace proběhla bez problémů a hra funguje. Jednou se mu sekla, ale jinak OK na to že je to alfa.

Branislav Dohoda:
Kto sa pridá ku mne a prispeje na vývoj, verím že určite nájdete nejaké tie drobné sa váľať u vás doma...


--- Citace: Zdroj ROOT.CZ ---Real-time strategie 0 A.D., jedna z nejnadějnějších open-source her současnosti, spustila kampaň na platformě Indiegogo, ke se snaží vybrat 160 tisíc dolarů na pokračování a urychlení vývoje. Kampaň běží už přes dva týdny a zatím se podařilo vybrat zhruba desetinu, ale kampaň je nastavena tak, že vývojáři peníze dostanu i pokud nebude cílové částky dosaženo. Přispívat můžete ještě měsíc.

Jelikož hra bude zdarma, odměny jsou spíše symbolické. Za vyšší příspěvky si však můžete přijít třeba na soundrack na CD, plakát nebo tričko. 0. A.D. už se vyvíjí hodně dlouho, zhruba od roku 2000, pod taktovkou Wildfire Games. Teprve v roce 2009 byla „osvobozena“.
--- Konce citace ---

LINK NA DONATE>> http://www.indiegogo.com/projects/support-0-a-d-an-open-source-strategy-game

Branislav Dohoda:
Moje testovacie vydeo na novej grafike Nvidia GTX 660 Cuda 2 2GB Memory

Youtube: http://youtu.be/_FIfm14h2Vw

Navigace

[0] Seznam témat

[*] Předchozí strana

Přejít na plnou verzi