Dotazy > Herní­ zóna

0 A.D.

(1/2) > >>

valsin:
Ahojte chcem sa opýtať či neviete ako dostať túto hru do debiana, ale nie kompilovaním pomocou source, ale normálne inštaláciou .deb balíčku, alebo nejaký klient na hry napríklad ako Desura, v desure táto hra nie je lebo 0.a.d je v alphe a desura alphy vraj nemôže mať minimálne beta verzie, ale kým príde 0.a.d do bety to ešte bude trvať.

Na všetky systémy arch, ubuntu a podobne je hra priamo v repo ale v debiane nie je, alebo ju nejako dostať do repo debiana by nešlo ? Mám rad jednoduché veci/riešenia, tak ak niekto by vedel jednoducho dostať hru do debiana tak sem s návrhom. Nie je to len kvôli mne/pre mňa, ale aj pre ostatných užívateľov ktorý sú málo zdatný v termináli inak povedané pre lamky 8)

Ďakujem za každý návrh.

Roman Horník:
Co kdybys dal do sources.list ubuntí repo a dal mu pinningem malou prioritu (třeba 200), ale konkrétním(u) balík(ům) a jejich závislostem (jestli jsou) týhle hry dal prioritu relativně vysokou, třeba 1000?
Zkušeností s tím moc nemám, ale Ota je na to kabrňák, taky už sem dal na tohle téma minimálně jeden návod, tak hledej výraz "pinning". Jo a není to složitý ;).

valsin:
Tak po 4och neúspešných postupoch som podľa balíkoch čo chýbali vydedukoval že zdroj pre oneiric bude pasovať pre debian wheezy + Signing key pre squeeze asi bude pasovať zdroj pre lucid

https://launchpad.net/~wfg/+archive/0ad

Snáď mi to nejakým upgradom s ppa nerozhodí niečo v systéme alebo tak, môže sa to stať ?

PS: Diki Romane idem pařiť strategiu kedže s pred piatich rokoch som strašne miloval AoE II tak toto je pre mňa slasť pre oči...

Roman Horník:
Když správně použiješ pinning, správce balíčků si bude všímat pouze těch balíčků z repa, který maj dostatečně vysokou prioritu. Ale bez pinningu to nepoužívej, můžeš si tak systém pěkně zprasit.
EDIT: Teď koukám, že v tom repu skoro nic není, pinning nejspíš nebude potřeba.

valsin:
Super, very very thx, ideme skúsiť multiplayer s kamošom aaaaa kafičko pri takejto hre je bomba :-)

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi