Debian fórum > O tomto fóru

Nové téma vzhledu fóra - Spacefun

(1/12) > >>

Ota Trkola:
S potěšením oznamuji, že výchozí téma fóra bylo změněno na nové s názvem Spacefun. Mnou inspirován jej vytvořil Roman Horník a za tuto výbornou práci mu patří velký dík!

V současné době je známo pár problémů, na jejichž odstranění autor pracuje:

---

---

Každý uživatel má možnost vrátit se na default téma SMF.

Děkujeme za reporty případných dalších problémů přímo sem!

Roman Horník:
Nepodlejzej :D

Kdyby se někomu něco nelíbilo, např. barvy a tak, nechť se o tom tady zmíní, stejně tak očekávám bugreporty.
Ještě budu vytvářet sadu ikon a smajlů, aby se sem hodily, další grafiku omezím a nastyluju ji v CSS2/CSS3.
Nezapomeňte, že tohle je alfaverze, proto to k dokonalosti má daleko.

Další bug: chybí pár ikonek. Byly tam originální, ale nešly zobrazit, neboť byly poškozený.

z.pepa:
Nemám bug ani připomínku. Jen chci říct, že to vypadá naprosto libově. Pánové, klobouk dolů s ostatníma fórama Linuxu se to nedá srovnat, fakt jste si vyhráli.
Díky

pajkl:
Veľmi pekné. Dobrá práca.

Roman Horník:
Díky, sice jsem čekal spíš kopanec do sedacích půlek, ale zdá se, že i vy postrádáte smysl pro vkus :D
Teď zabíjím nalezený mouchy, ale rád bych, kdybyste mi reportovali další, i kdyby to byly jen maličkosti.
Další aktualizace bude dnes (7. 2. 2012) večer, k žádnýmu výpadku by dojít nemělo.

Changelog z 6-10. 2. 2012:
* Chyba #1: Snad opraveno
* Chyba #2: Opraveno
* Chyba #3: Opraveno

* Tlačítka a horizontální čáry už nejsou tvořeny z obrázků, ale jsou to všechno styly CSS3
* Tlačítka mají jinej vzhled, menu částečně taky
* Upraveno pár ikonek
* Změněn název na Spacefun
* Veškerá PNG grafika protažena přes optipng
* Typ dokumentu v index.template.php změněn z XHTML na HTML5 (stejně jsem tam z toho našel akorát to ošklivý ukončování nepárových tagů)
* Převzat favicon z debian-linux.cz
* Menší SEO optimalizace
* Opraven bug z Elusive- šířka textovýho pole činila rovných 600em, tzn. přes 5000px (!)

Možný problémy:
* Firefox/Iceweasel 10.0 má menší výkonnostní problémy s vykreslováním menu (pomalejší, velká zátěž CPU), ale na starším Firefoxu, na Chromiu 16.0.912.77 a na Opeře 11.61 to jede svižně. Nejspíš to bude bug FF/IW.

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi