Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Témata - plastique

Stran: [1]
1
Nazdar,

používám Wheezyho a Xfce. Když počítač uspím, nezamkne se předtím obrazovka, takže po probuzení (stačí stisknout klávesu) je hned ready.  Přepínač Správce napájení | Rozšířené | Uzamknout obrazovku při přechodu do režimu spánku nebo hibernace je aktivní.

Jsou na to nějaké bugreporty, jen jsem nenašel řešení. Nemáte nějaký nápad, jak zamčít obrazovku před uspáním?2
Ahoj,

mám HP Mini, Wheezy. Po instalaci fungovala také wifi (mně doma), ovšem u sestry se nepřipojila. Reinstaloval jsem driver, použil broadcom-sta, doma mi to funguje, u sestry ani ťuk. Strávil jsem dvě hodiny sledováním logů na routeru i v notebooku. Jediná chyba, které se objevovala, byla ve smyslu, že "wpa_supplicant authentization failed, error <none>" (bez jasného sdělení).

Můj starý Lenovo R400 s chipsetem Intel nemá žádný problém. Poradíte, jak se s tím popasovat?  Předpokládám, že to bude nastavením routeru, ale už jsem vyčerpal nápady.

dík

3
Zdar,

na desktopu mi po startu nenabíhá LightDM, ačkoliv je v /etc/inittab default runlevel 2 a ověřil jsem pomocí update-rc.d, že se LightDM po startu má spustit. Řeším to tak, že ho ručně restartnu - hned naběhne a pak je to ok. Nenašel jsem v syslogu žádné chyby a nenapadá mě příčina.

Na notebooku mám stejnou konfiguraci systému a tam to funguje v pořádku.

Nemáte někdo podobný zážitek?

Stran: [1]