Vytvoření programu za finanční odměnu

Založil Scully, 12. 10. 2017, 11:01:40

Předchozí téma - Další téma

Scully

Zdravím, potřeboval bych naprogramovat zpracování zvuku a následné poslání do loopbackové virtuální zvukovky. Bylo by to za dohodnutou částku.

Popis:
  Je to na Raspeberry pi. Optimální jazyk by byl pro mě FreePascal nebo C#. Ale může to být naprogramované i v jiném jazyce.

Popis:
  Potřebuji zpracovat zvuk ze 4 fyzických zvukovek tak, že program zjistí sílu zvukového signálu (0-100%) a v reálném čase vygeneruje jeden tón (např. 1, 2, 3, 4kHz) se stejnou intenzitou (sinusovka). Výsledek se smíchá do výstupu (výstup tedy bude obsahovat pouze 4 kmitočty) a pošle ho na loopback virtual sound device, který bude dále sloužit jako vstupní zařízení pro jiný program (konkrétně QLC+).

Specifikace vizuálního nastavení:
  Ve vizuálním rozhraní by měly být volby vstupních zvukových zařízení, volba výstupního zvukového zařízení, možnost korekce hlasitosti pro každý ze čtyř kanálů. Jako rozšíření by se hodilo nastavovat pro každý kanál minimální sílu signálu (5%-100%), při které se spustí generování tónu na výstup. Tlačítko, které by vytvořilo loopbackovou virtuální zvukovku.

Troufnul by si někdo na tento úkol?