Debian Jessie Mate - HP 15 r051eu - wifi

Založil Petra Dvořáková, 26. 06. 2015, 23:36:50

Předchozí téma - Další téma

Petra Dvořáková

Pěkný večer, nedaří se mne připojit k wifi. Už netuším co dělám špatně. Přikládám obrázky z plochy (odkaz). Děkuji za "nakopnutí"

Ve jménu české mentality a předsudků, mýtů ruce pryč od mé maličkosti. Jsem psychiatrická pacientka. Tedy podle většině patřím zavřít abych někomu neublížila. Vášnivá knihomolka která přečte téměř vše. Věřím že zde jsou uživatelé rozumnější se širokým rozhledem a nadhledem. Mé trápení nese jméno Bipolární Afektivní Porucha, Hraniční Porucha Osobnosti, Posttraumatická stresová porucha.

Petra Dvořáková

#1
Citace od: Petr Dvořák kdy 26. 06. 2015, 23:36:50
Pěkný večer, nedaří se mne připojit k wifi. Už netuším co dělám špatně. Přikládám obrázky z plochy (odkaz). Děkuji za "nakopnutí"

Kdyby měl někdo chuť, zašlu odkaz na stažení. Děkuji.
Ve jménu české mentality a předsudků, mýtů ruce pryč od mé maličkosti. Jsem psychiatrická pacientka. Tedy podle většině patřím zavřít abych někomu neublížila. Vášnivá knihomolka která přečte téměř vše. Věřím že zde jsou uživatelé rozumnější se širokým rozhledem a nadhledem. Mé trápení nese jméno Bipolární Afektivní Porucha, Hraniční Porucha Osobnosti, Posttraumatická stresová porucha.

Petra Dvořáková

Ve jménu české mentality a předsudků, mýtů ruce pryč od mé maličkosti. Jsem psychiatrická pacientka. Tedy podle většině patřím zavřít abych někomu neublížila. Vášnivá knihomolka která přečte téměř vše. Věřím že zde jsou uživatelé rozumnější se širokým rozhledem a nadhledem. Mé trápení nese jméno Bipolární Afektivní Porucha, Hraniční Porucha Osobnosti, Posttraumatická stresová porucha.

Petr Krčmář

Bývá slušností popsat, jak byl problém vyřešen. Pro budoucí uživatele, kteří na tohle téma narazí v archivu. Díky.

Petra Dvořáková

Ano, slušnost to je....jen sem nechtěl psát že sem nainstaloval osvědčenou Mageia 4.1. Debianu se nevzdávám, musím si pročíst jak na Wifi. Za případné tipy předem děkuji.
Ve jménu české mentality a předsudků, mýtů ruce pryč od mé maličkosti. Jsem psychiatrická pacientka. Tedy podle většině patřím zavřít abych někomu neublížila. Vášnivá knihomolka která přečte téměř vše. Věřím že zde jsou uživatelé rozumnější se širokým rozhledem a nadhledem. Mé trápení nese jméno Bipolární Afektivní Porucha, Hraniční Porucha Osobnosti, Posttraumatická stresová porucha.