Ake internetove prehliadace pouzivate?

Založil johnnycage, 19. 12. 2009, 12:27:35

Předchozí téma - Další téma

johnnycage

Zdravim.

Zaujimalo by ma, ake internetove prehliadace pouzivate a preco pouzivate zrovna ten ci onen?
OS: Debian Testing 64bit, Kernel 2.6.39, GNOME 2.30.2
NB: Lenovo G550, Intel Pentium Dual-Core T4200 2.0GHz, RAM 3GB 1066MHz, WD 320GB, Intel GMA X4500 256MB

Tomas Jancik

Google pro vyhledavani ve svete i u nas
Seznam obcas kdyz hledam neco u nas a nemuzu to najit na Googlu

johnnycage

Nie, nemyslim vyhladavace :) Ale prehliadace, cize Firefox, SeaMonkey, Opera, Midori, atd. :)
OS: Debian Testing 64bit, Kernel 2.6.39, GNOME 2.30.2
NB: Lenovo G550, Intel Pentium Dual-Core T4200 2.0GHz, RAM 3GB 1066MHz, WD 320GB, Intel GMA X4500 256MB

Peter Kotrčka

seamonkey (seriozny browsing), dillo (kontrola, ci je web pouzitelny aj napr. na mobilnych zariadeniach bez js, flashu, ...)

Ota Trkola

Iceweasel. V podstatě Firefox používám od té doby, co vyšla první verze a jsem s ním spokojen.

Roman Horník

Iceweasel. Zvyk je železná košile, FF používám od 1.5.0.1 :)
Debian Sid/Experimental 64bit + Mate Desktop Environment
* CPU: Intel i5 3570
* GPU: NVIDIA GTX650 1GD5
* MB: Lenovo IH61M
* RAM: 16GiB Deutsche Demokratische Republik 3 @ 1600MHz

Visterius

#6
Hlavně jsi měl založit anketu, takhle to nedává moc velký smysl.
Jinak jsem věrný uživatel Opery (od verze 8 ).

Memento Mori

Debian Sid, E17..

,,Internet je to modré e na ploše, po jehož spuštění se zobrazí Seznam internetu."

Erich Stark

Jasnee, zaloz anketu, ja som za Iceweasel resp Firefox :) pouzivam ho uz asi od roku 2004, inak neni som ani proti Chrome, az bude cas nainstalujem aj ten
" The box said that I needed to have Windows XP or better ... so I installed Debian ."

MartenP

Zkoušel jsem Midori, Operu, Epiphany, IE (stydím se) a vždy jsem se vrátil (asi po 1 dnu) zpět k Firefoxu.

Tomas Jancik

aaa. uz ani cist neumim..... jako prohlizec pouzivam posledni dobou Chrome, jinak Firefox, obcas Operu a semtam zkusim i jine... treba dnes jsem pouzil i Internet Explorer.... abych pritelkyni do nove instalovanych Win7 stahnul FireFox :)

Erich Stark

Citace od: Tomas Jancik kdy 20. 12. 2009, 01:11:58
aaa. uz ani cist neumim..... jako prohlizec pouzivam posledni dobou Chrome, jinak Firefox, obcas Operu a semtam zkusim i jine... treba dnes jsem pouzil i Internet Explorer.... abych pritelkyni do nove instalovanych Win7 stahnul FireFox :)

trochu offtopic, ale taky vtip som rozpraval novemu ucitelovi informatiky(nativneho windowsaka) "Viete načo je dobry IE?, nie naco, aby ste si mohli stiahnut Firefox" :-D
" The box said that I needed to have Windows XP or better ... so I installed Debian ."

Hynek (Pichi) Vychodil

Dlouho jsem se držel FF, ale zrovna před měsícem jsem nad ním zlomil hůl a teď používám Google Chromium. Prostě to šílené sekání a pády už mě přestali bavit.
Proč se trápit, když máme Debian

johnnycage

Citace od: Hynek (Pichi) Vychodil kdy 21. 12. 2009, 17:52:29
Dlouho jsem se držel FF, ale zrovna před měsícem jsem nad ním zlomil hůl a teď používám Google Chromium. Prostě to šílené sekání a pády už mě přestali bavit.

Taktiez som bol doteraz silnym zastancom Firefoxu, resp. Iceweasel. Ale ako som objavil Chromium, hned som sa nan preorientoval. S rychlostou Chromia som maximalne spokojny, je omnoho sviznejsi, ako FF. Spokojny som dokonca aj so stabilitou. Zatial sa mi este nestalo, ze by sa mi Chromium zosypal, alebo nerobil to co ma ... Len este vaham, ci je lepsie pouzivat Beta verziu Google Chrome, alebo daily build Chromium.
OS: Debian Testing 64bit, Kernel 2.6.39, GNOME 2.30.2
NB: Lenovo G550, Intel Pentium Dual-Core T4200 2.0GHz, RAM 3GB 1066MHz, WD 320GB, Intel GMA X4500 256MB

Ota Trkola

Jaký používáš repozitáře pro Chrome a Chromium?

johnnycage

OS: Debian Testing 64bit, Kernel 2.6.39, GNOME 2.30.2
NB: Lenovo G550, Intel Pentium Dual-Core T4200 2.0GHz, RAM 3GB 1066MHz, WD 320GB, Intel GMA X4500 256MB