"PŘESUNUTO"

Založil nazir, 22. 01. 2009, 21:18:26

Předchozí téma - Další téma

nazir

Zase řeším naprosté blbosti. ;^)

Nešlo by zde vyřešit nějak jinak oznámení o přesunutí threadu do jiné, vhodnější sekce?  Ideálně pouze poznámkou v tom přesunutém threadu, bez zakládání nového sirotka...

Lobuju za to proto, že se nechci dočkat situlace z tuzemského ubuntu fóra, kdy na mne vždy (lezu tam maximálně jednou za den, za dva) při výpisu nepřečtených zpráv/threadů vybafnou tuny takovýchto zbytečných sirotků...

Zakladatel threadu si ho beztak buď (nejsou-li v něm nové zprávy) klidně dohledá ze svého profilu, nebo se mu zobrazí ve výpisu nepřečtených...

MartenP

Já bych byl pro. Tohle mi na Ubuntu fóru také vadí.

Vojtěch Trefný

ad Ubuntu fórum: A že se ozýváte zrovna tady...

nazir

Ozývám se tady z toho prostého důvodu, že jednak je mi ubuntu fórum více-méně lhostejné (no offence) a druhak už je to na něm zaběhnuté (zde nikoli, teprve se to zde rozjíždí, a tedy je ještě šance na vymýcení toho otravného rituálu)...

MartenP

Citace od: Vojtěch Trefný kdy 24. 01. 2009, 18:42:17
ad Ubuntu fórum: A že se ozýváte zrovna tady...

Jsem spíše příležitostným návštěvníkem, proto se neodvažuji. Navíc Ubuntu nepoužívám, takže jsem tam vlastně cizí.

Tomas Jancik

oznámení o přesunutí volí moderátor ve chvíli, kdy dané téma přesouvá...
koukal jsem do administrace a žádné globální nastavení jsem nenaleznul, ale možná bych mohl změnit výchozí volbu přímo v kódu... až budu mít trochu čas to pohledat...