mizejici aplikace

Založil tribalcz, 28. 01. 2014, 12:29:51

Předchozí téma - Další téma

tribalcz

Zdravím začínám si připadat jako nováček přešel jsem na debian 7 po úplném smazání disku z důvodu chyby ve windows ktere používám na hry a jelikož jsem programátor tak se neobejdu bez patřičné SW výbavi jednou z ní je IDE tedy netbeans které jsem od nainstalování debianu zprovoznění a nastavení local serveru nainstaloval již třikrát pokaždé když ho nainstaluji tak mi po krátké době cca kolem 30 minut zmizí a lze ho spustit pouze terminálem což mě docela otravuje nepotkal jste se někdo již s tímto problémem????

Ota Trkola

#1
Zmizí spouštěč v menu? Pokud ano tak toto se mi v Gnome občas také stává. Mam už vytipovane aplikace, které to delavaji a po jejich instalaci si hned udělám svůj nový spouštěč přes Alacarte.


Matesax

Bez informací není pomoci... Desktop/... Nicméně nevidím problém v tom používat nabídku rychlého spouštění - Win + R atp. (Ne-li si aplikaci nastavit pod nějakou zkratkou...)
Nevěřím v nic - pak má víra jest vyšší, než kterákoliv jiná...

tribalcz

#3
Citace od: Ota Trkola kdy 28. 01. 2014, 15:31:41
Zmizí spouštěč v menu? Pokud ano tak toto se mi v Gnome občas také stává. Mam už vytipovane aplikace, které to delavaji a po jejich instalaci si hned udělám svůj nový spouštěč přes Alacarte.

přesně to je můj problém pořešil jsem to umístěním do oblíbených bál jsem se aby to nebyla chyba instalace

Ota Trkola

No, podle mne to přidání do oblíbených nepořeší, zmizí stejně. Raději vytvoř svůj spouštěč se stejnými parametry jako originál ihned po instalaci aplikace o které víš, že se takto chová.

Přesouvám do správné kategorie fóra.