Kopete bug

Založil Petr, 26. 02. 2009, 20:58:07

Předchozí téma - Další téma

Petr

Zdravím,

používám KDE 4.2 a při přijmutí každé zprávy v Kopete hodí bug (Knotify), pátral jsem a nic jsem nezjistil. Má taky někdo tento problém nebo řešení?
Nic není zadarmo a vše souvisí se vším.

Petr Slunský

4.2 jsem nějakou dobu testoval a musím říct, že mi připadalo velice stabilní. V minulosti jsem něco podobného zažil tuším ve verzi 3.5.7, kdy padalo Kopete na Knotify. Podíval bych se na nastavení událostí při přijetí zprávy. Právě tohle řeší Knotify. Asi nejjednodušší bude ukončit Kopete (ctrl+Q), někam přesunout adresář ~/.kde4/share/apps/kopete a soubor ~/.kde4/share/config/kopeterc a pak spustit znova Kopete.
Nakonfigurovat účet a nechat vše v defaultním nastavení. Myslím, že po chvilce zjistíš, jestli to jede nebo ne. Potom se dají věci, na kterých ti záleží transportovat z5 a nebo na ně prostě zapomenout.
Debian

Jakub Lucký

Co znamená: "hodí bug"? Nešlo by to nějak detailněji popsat/oscreenshotovat, zalogovat apod?
Developers, developers, developers, developers, developers!

Petr

#3
Tak tady je screenshot.
Nic není zadarmo a vše souvisí se vším.

Jakub Lucký

Tak uložit backtrace a reportnout bug...
Developers, developers, developers, developers, developers!

Erich Stark

KDE 4.2 sa mi paci..skusal som ale ale uz len kvoli takymto hlaskam a pomalej grafiky na KDE 4.2 som ju dal prec  :o
" The box said that I needed to have Windows XP or better ... so I installed Debian ."