Utečenci.

Založil airlive, 17. 11. 2009, 20:19:44

Předchozí téma - Další téma

nettezzaumana

uz nechci resit proc, necitim k nikomu zadnou zast a nejsem na nikoho nastvanej .. snad jen pokud vojta vyresil nekolikadeni a opakovane prosby udelat neco s juntasovou demenci tim, ze jeho zabanoval a me dal z *nepochopitelnej duvodu pulban, tak prosim ..

uprime receno jsem tedka docela rad. uz me to nenuti tam cumet, na jina fora prakticky neprispivam a muzu se naplno venovat svym zalezitostem, ktere se bohuzel tykaji jineho OS nez linuxu ..

sem budu prispivat minimalne, pokud vubec ;)

Roman Horník

I já se hlásím do služby.

Dane, Tvůj odchod mne z počátku dost nasral, ale nedivím se Ti. Snažil ses každýmu pomáhat a taky jsi spoustě lidem, včetně mně, pomohl. Jenže jsi po nich chtěl, aby se taky snažili, jenže fórum Ubuntu je jako Ubuntu samotný, nalákat k sobě za každou cenu pokud možno co nejvíc lidí, včetně těch tupých, protože Ubuntu "je" přece pro všechny. Tys to ale kazil, Ty ses opovážil chtít po smradech, co by rádi Woknouze zadarmo, aby začali myslet, čímž jsi je odrazoval. Vždyť proč by se snažili, když jsme povinni jim zdarma, korektně, polopaticky a co možná ihned pomáhat? No a Ty si dovolíš jim psát "UTFG" a takový, no to se nedělá, to odhání ovce, což se pochopitelně tamní administraci nelíbí, čím víc ovcí ve stádu, tím víc Ubuntu.
Pak tam začal prudit Ťunťas. Vzhledem k tomu, že jsem kdysi spravoval několik fór, díky čemuž jsem pochopil chování několika typů lidí, po pár jeho příspěvcích jsem pochopil, že tam je pouze proto, aby prudil a hlavně Tebe (není to divný? Proč zrovna Tebe? Že by to byl jeden z tamních adminů/moderátorů, jemuž jsi již delší dobu sál krev?).
Pak ale prasopůlpán (zase) pochybil, ruplo mu v bedně a "omylem" Ti dal ban, respektive půlban a Ťunťasovi ban na nick s odůvodněním, že nemá veřejnou IP, nebo co, tedy pokud vůbec.
V očích mnoha lidí, zejména starousedlíků jsi tam byl bohem, symbolem fóra, Tvůj odchod značně jeho chod narušil, spousta těch erudovnějších se rozhodla fórum opustit...
... i přesto, nevracej se tam, ať se tam ty ovce sežerou navzájem.

Jsem rád, že jseš alespoň tady.
Debian Sid/Experimental 64bit + Mate Desktop Environment
* CPU: Intel i5 3570
* GPU: NVIDIA GTX650 1GD5
* MB: Lenovo IH61M
* RAM: 16GiB Deutsche Demokratische Republik 3 @ 1600MHz

Visterius

Citace od: Roman Horník kdy 04. 12. 2009, 01:56:16
...
wtf?

1) ban mu nedal prase, ale vojta
2) vojta sve pocinani na ubuntu foru vysvetlil
3) proc to jeste resis??

Memento Mori

Debian Sid, E17..

,,Internet je to modré e na ploše, po jehož spuštění se zobrazí Seznam internetu."

Roman Horník

Citace od: Visterius kdy 05. 12. 2009, 19:21:53
Citace od: Roman Horník kdy 04. 12. 2009, 01:56:16
...
wtf?

1) ban mu nedal prase, ale vojta
2) vojta sve pocinani na ubuntu foru vysvetlil
3) proc to jeste resis??
Ou, tak jsem si to spletl :-X
A už to neřeším, nemá to cenu.
Debian Sid/Experimental 64bit + Mate Desktop Environment
* CPU: Intel i5 3570
* GPU: NVIDIA GTX650 1GD5
* MB: Lenovo IH61M
* RAM: 16GiB Deutsche Demokratische Republik 3 @ 1600MHz