Gnome3 & Gnome Shell

Založil branec, 03. 05. 2011, 09:25:55

Předchozí téma - Další téma

branec

Ahojte na svojom notebooku mam prekrásny Debian 6.0 "Squeeze" a absolútna spokojnosť, o tom al písať nechcem to čo sa chcem opítať je či náhodou neviete kedy asi do debianu vstúpi Gnome 3 & Gnome Shell.
Viem môžem si ho dať aj teraz, ale to ja nechcem nieje to ešte stabilné a nechcem znasilnovať môj notebook :-D ja si rád počkám. Len som zvedavý či neviete kedy oficiálne vyjde Debian Gnome 3.

Vopred ďakujem 8)

Ota Trkola

Gnome 3 se do Squeeze určitě nedostane (myslím, že ani do backports), takže jedině přejít na testing/unstable větev, ale byl bych s tím opatrný. Stable vydání s Gnome 3 bude podle mě Wheezy někdy za 2 roky. Jinak mrkni sem, tam se Gnome 3 řeší.

branec

#to Ota: ďakujem, a ospravedlňujem sa za tento topic, nevšimol som si tú druhú tému. Môžete lock v debate budem pokračovať v doporučenej téme...

Ota Trkola

Nezkoušel někdo z vás v poslední době nainstalovat Gnome Shell do Wheezy nebo Sida? Několikrát jsem se o to pokoušel a nebyl jsem úspěšný - spousta chybějících závislostí. Nějak to ale jít musí a rád bych to na desktop nacpal. Pokud by někdo věděl, jak na to, tak díky předem.. ;)

Ota Trkola

Tak včera už Gnome Shell bylo možné nainstalovat, ale musím říct, na Debianu zatím nic moc (proto je to v experimentalu). Squeeze je prostě dobrá volba... ;)