Neo FreeRunner (mate, alebo zvazujete kupu?)

Založil asfethan, 09. 06. 2009, 16:59:00

Předchozí téma - Další téma

asfethan

Velmi ma zaujal projekt openmoko a produkt neo freerunner http://wiki.openmoko.org/wiki/Main_Page. Ked dosluzi moj SE K510i tak sa budem obzerat po niecom podobnom. Podmienkou je aby na mojom dalsom telefone, resp. PDA, alebo proste hocicim s procesorom, RAM a schopnostou komunikovat v GSM sieti, bol OS GNU/Linux. Co ma vsak momentalne brzdi v kupe konkretneho produktu neo freerunner je jeho pomerna zastaralost a absencia EDGE. Plus nejake technicke nedostatky. Obraciam preto zrak do buducnosti a dufam ze vyjde dalsia revizia tychto skvelych zariadeni.

Vie niekto o tomto projekte nieco viac? Z IRC, vyvojarskych blogov, alebo atd? Alebo ak freerunnera vlastnite, ake mate skusenosti?

Jakub Lucký

Pokud se podíváš na abclinuxu.cz, tak tam moc spokojených majitelů nenajdeš... Vesměs nadávají, že to pořádně nefunguje (subjektivní dojem)
Developers, developers, developers, developers, developers!

asfethan

Praveze nasiel som aj par spokojnych. To ze by vsetko nefungovalo na 1x by som zvladol, s rozbehanim by som sa urcite pozabaval.

Xgamer

Ono tento projekt už skončil, malo sa to predávalo a osobne aspon na mobile chcem systém s ktorým sa nemusim paprat :-D
Scio me nihil scire.

asfethan

Citace od: Xgamer kdy 11. 06. 2009, 09:59:32
Ono tento projekt už skončil, malo sa to predávalo a osobne aspon na mobile chcem systém s ktorým sa nemusim paprat :-D

Smiem vediet odkial mas informaciu ze tento projekt skoncil? A btw, nie kazdy je ako Ty, ja vidim prave v takomto zariadeni strasne vela moznosti a vymozenosti.



Xgamer

No je tu ešte možnosť a to ten vyvojarský HTC G1 s androidom, s tym sa dá pohrat, alebo aj s klasickým G1 od T-Mobile :)
Scio me nihil scire.

asfethan

Citace od: Xgamer kdy 12. 06. 2009, 14:56:26
No je tu ešte možnosť a to ten vyvojarský HTC G1 s androidom, s tym sa dá pohrat, alebo aj s klasickým G1 od T-Mobile :)

Myslis ze na ne dostanem Debian? :D 8)