Open Gaming Center

Založil Jakub Petružálek, 27. 05. 2009, 18:36:18

Předchozí téma - Další téma

Jakub Petružálek

Stránky si kladou za cíl vytvořit seznam her kompatibilních s Linuxem ze kterého by mohli znudění linuxáci vybírat, rozšířit otevřené hry mezi uživatele Windows (je všeobecně jasné že méně hrají otevřené hry a čím víc hráčů na serverech tím líp) a v budoucnu by také měly pomáhat přecházejícím uživatelům. Stránky jsou teprve v začátcích a pomoc je vítána.
http://www.opengamingcenter.cz

Jakub Petružálek

Dnes byly na server Opengamingcenter.cz přidány aktuální novinky z herního světa.

Jakub Lucký

Bylo by fajn, kdyby se tam u každé hry hned v záhlaví psala licence... jestli je placený, jestli je freeware/GPL apod. aby člověk hned věděl...
Developers, developers, developers, developers, developers!

Erich Stark

Neviem ci to tam je ale tiez dobra hra je OpenArena ;)
" The box said that I needed to have Windows XP or better ... so I installed Debian ."

Vojtěch Trefný


Hynek (Pichi) Vychodil

Citace od: Jakub Petružálek kdy 27. 05. 2009, 18:36:18
Stránky si kladou za cíl vytvořit seznam her kompatibilních s Linuxem ze kterého by mohli znudění linuxáci vybírat, rozšířit otevřené hry mezi uživatele Windows (je všeobecně jasné že méně hrají otevřené hry a čím víc hráčů na serverech tím líp) a v budoucnu by také měly pomáhat přecházejícím uživatelům. Stránky jsou teprve v začátcích a pomoc je vítána.
http://www.opengamingcenter.cz

Hmm, pěkná site, už z designu je vidět, že se nepředpokládá, že by tam kdy bylo v nějaké kategorii víc jak cca 15 titulů.
Proč se trápit, když máme Debian

Jakub Petružálek

Psát licenci podle mě není moc podstatné. Podstatné je že všechny zmiňované hry jsou zdarma (žádné komerční hry tam nejsou a nebudou). Z jakého důvodu by tam nemělo být více jak 15 titulů? Samozřejmě počítám s tím že počet her poroste a doufám že to jednou bude víc než 15  :).

Jakub Lucký

No, psát licenci z toho důvodu, že já opravdu netušil, jestli dané hry jsou komerční nebo ne... Bez ohledu na to, že vy to víte, že tam nebudete žádné komerční hry dávat, běžný návštěvník nemá křišťálovou kouli ani telepatické schopnosti přes TCP/IP, aby to jednoduše zjistil... Takže aspoň připsat, že všechny hry, které jsou recenzovány, jsou Free...
Developers, developers, developers, developers, developers!

Jakub Petružálek

No tak to že jsou všechny hry zadarmo je napsáno už na úvodní stránce v nadpisu, stačí trošku číst...
Jinak mě můžete klidně tykat, nejsem zas tak starý  :).

Jakub Lucký

Bylo to tam minule? Jestli jo, pak se omlouvám a asi jsem měl vlčí mlhu...
Developers, developers, developers, developers, developers!

Jakub Petružálek

Jo, je to tam od doby co jsem ty stránky spustil ;D. Chtěl bych rozšířit i mezi uživatele Windows a třeba v budoucnu pomocí těch stránek pomáhat uživatelům přecházejícím na Linux. Snažím se tam dávat hlavně ty kvalitnější hry. Problém je v tom že komerční hry většinou prostě předčit nejde a většina takových lidí si pak radši nějakou tu drahou hru crackne. Je celkem škoda že se to netrestá jako krádež...

Jakub Petružálek

Chtěl bych se zeptat, myslíte že má cenu překládat stránky do angličtiny?