Kolik balíčků máte v systému?

Založil Petr Krčmář, 23. 03. 2009, 15:30:58

Předchozí téma - Další téma

Ota Trkola

Po upgrade na Debian Sid mám stav 1425.

Ota Trkola

Takže změna. Po aplikaci lean install mám po nainstalování všech programů co používám tento výsledek:

otas@otas-desktop:~$ dpkg -l | grep ii|wc -l
882


:)

Roman Horník

To je zajímavý, sice jsem prováděl normální instalaci, ale teď jsem udělal takovou menší čistku, vyházel jsem snad všechny nepotřebný balíky (akorát jsem vynechal několik desítek balíků fontů, různý pluginy pro GIMP, apt-build s hromadou balíků v závislostech aj.), zbylo mi 994 balíků z původních cca 1400 :)
Kdybych ty svý krámy vyházel, mám jich možná míň než Ty. :)
Debian Sid/Experimental 64bit + Mate Desktop Environment
* CPU: Intel i5 3570
* GPU: NVIDIA GTX650 1GD5
* MB: Lenovo IH61M
* RAM: 16GiB Deutsche Demokratische Republik 3 @ 1600MHz

Ota Trkola

Nutno dodat, že je to velmi závislé na počtu nainstalovaných aplikací. Počet co tady uvádím je už full systém, ve kterém mám všechny mnou používané programy. Po čisté instalaci jich je daleko méně.

Roman Horník

Pravda, nejspíš jsem na SW trochu náročnější, to jsou desítky balíků fontů, různý grafický, hudební a multimediální prográmky, nějaký vývojařiny... ono to něco zabere :)
Debian Sid/Experimental 64bit + Mate Desktop Environment
* CPU: Intel i5 3570
* GPU: NVIDIA GTX650 1GD5
* MB: Lenovo IH61M
* RAM: 16GiB Deutsche Demokratische Republik 3 @ 1600MHz

Jan Skořepa

Já jich mám 1119. (Po instalaci jen toho, co potřebuji.) :)
DELL OptiPlex 5050 SFF - CPU Intel Core i5-6500 (6M Cache, 3,60 GHz) - RAM 16 GB DDR4 - GPU Intel HD Graphics 530 - OS Debian Stable 64bit

Ota Trkola

#51
Na moje druhé obstarožní PC jsem nainstaloval Debian Sid Xfce. Místo GDM jsem použil SLiM. Nechtěl jsem totiž tahat do systému GDM i s Gnome, tak proto SLiM. Po nainstalování všech používaných aplikací:

otas@ota-desktop:~$ dpkg -l | grep ii|wc -l
677


Pěkné myslím:)

MartenP

Po instalaci Squeeze na muj novy notebook mam 585 baliku se vsim, co potrebuji. Jen doufam, ze jsem se s tim Squeezem neunahlil.

Ota Trkola

@Márten
Člověče, já už myslel, že se z tebe stal widlousák.. ;D Jen se zeptám, používáš GDM nebo něco jinýho ve spojení s Xfce?

Bohouš

bohous@debian:~$ dpkg -l | grep "ii"|wc -l
1193


Asi bych ten bordel mel trochu poklidit, tohle mam na notesu. mam tam vse co potrebuji + "par" *-dev balicku
OS: Debian Wheezy

MartenP

Citace od: Ota Trkola kdy 18. 07. 2010, 09:11:03
Člověče, já už myslel, že se z tebe stal widlousák.. ;D Jen se zeptám, používáš GDM nebo něco jinýho ve spojení s Xfce?

Ja jsem ted totiz chvili nemel komp, tak jsem se nehlasil. Nepouzivam nic. Po nabootovani systemu se prihlasim, dam startxfce4 (mam na to alias 'x') a jedu. Vyjde to funkcne nastejno jako gdm a system mi nezabordeluji nejake GNOME bazmeky. Vyhoda je, ze nemusim rovnou startovat x, kdyz potrebuji pracovat v terminalu.

Kuba

PC: AMD Sempron 2500 @ 1750MHz + 512MB RAM + ATI Radeon 9250 128MB AGP
PC už mám novější a přešel jsem na Arch Linux.

Ota Trkola

Po půl roce od instalace SIDa je výsledek následující:

otas@otas-desktop:~$ dpkg -l | grep ii|wc -l
1142


Mám tam už spoustu věcí, které nepoužívám, budu čistit.. :)

koljin

$ aptitude search ~i | wc -l
812

Nějak sem vzdal vidinu 500 balíčků... Potřebuju toho moc, všechny ty gimpy, office+javovský krámy, vývojový nástroje + web server, db, matematickej software a v neposlední řadě wine a pár her :) Zatim sem ale neinstaloval žádný dev a srouce balíky (a nemám to v plánu), to by to číslo mohlo pořádně zvednout :D

beginner

319
len cisty LAMP + tomcat + java + nejake mrtg