Debian TRIČKA - předobjednávky

Založil Ota Trkola, 24. 12. 2010, 20:36:13

Předchozí téma - Další téma

Ota Trkola

Ahoj všichni,

mám v plánu nechat vyrobit trička s motivem Debianu. A to pravděpodobně 2 druhy. Jedno by bylo bílé s klasickým červeným znakem Debianu a druhé by bylo tmavě modré a byl by použit nový motiv Space Fun upraven tak, aby bylo možno použít technologii tzv. zapékání. Výhoda této metody je v tom, že motiv nanesený na tričko má životnost delší než tričko samotné. Klasický nažehlený motiv je levnější, ale do toho se pouštět nebudu, protože motiv vydrží pěkný pouze pár praní a nemíním řešit reklamace.

Shrnutí:

  • použitá technologie: zapékání – není možné použít efekty, jako třeba mlha atd, výhodou je dlouhá životnost motivu
  • barva trika: tmavě modrá a bílá (podle typu trička)
  • použitý motiv: Space Fun (upravený pro použitou technologii) na přední části trička a nebo klasický znak Debianu (podle typu trička)
  • předběžná cena: 300-400 Kč včetně poštovného, závisí na množství a náročnosti motivu

Grafický návrh k diskusi:

1. typ - klasický motiv Debianu, barva trika bílá. V případě potisku i zad bude cena vyšší.




2. typ - nový motiv Space Fun, barva trika tmavě modrá. Potisk zepředu. Bez Země a Saturnu, pouze logo s nápisem.



Distribuce:

  • platba předem na účet
  • obyčejný balík ČP

V této fázi bych potřeboval vědět:

  • kdo má předběžně o tričko zájem a to hlavně z důvodu upřesnění ceny
  • kdo má jiný grafický námět a nesouhlasí s navrhovaným

Upozornění:

  • berte tuto aktivitu jako činnost pro mě nevýdělečnou a konanou v mém volném čase, nikoliv jako profesionální

Diskuze ohledně triček je v tomto vlákně.

Ota Trkola

Zájemci se mi můžou hlásit do SZ se svým požadavkem. Tyto požadavky budou sloužit zatím pro zjištění zájmu a poté k určení ceny. Závazné objednávky budou řešeny až v lednu. Kdo napsal nějaký svůj požadavek do diskuse, prosím o jeho zopakování do SZ, začínám se v tom ztrácet. Děkuji za spolupráci.. :)

Obsah SZ:

  • Nick na foru
  • Typ trička, velikost a počet
  • Kontakt pro pozdější potvrzení objednávky (email)

Ota Trkola

Takže ke dnešku mám zájemce o 3 trika s klasickým motivem a 7 se Space fun. Zatím žádný zázrak, nechám tomu ještě týde a pak se rozhodnu, jestli do toho vůbec půjdu.

Ota Trkola

K 10.1.

Klasický motiv: 5x
Space fun: 7x

Chtělo by to ještě pár zájemců, aby to mělo smysl... ;)

Ota Trkola

Takže 20.1.2011 Ukončím předobjednávky. Poté následuje finální cena a objednávky. Všem, kteří se mi ozvali, pošlu kolem 22.1. email ohledně potvrzení objednávky.

Ota Trkola

Předobjednáno je celkem 30 kusů triček. Příští týden (WK 4) budu mít k dispozici vzorek bílého a modrého trika a bude už také jasná celková cena.

Poté bude možno triko objednat závazně.