Amarok 14 v debianu (už nikdy?)

Založil dredata_zizalka, 16. 06. 2012, 08:16:14

Předchozí téma - Další téma

dredata_zizalka

Posledních několik hodin se snažím naistalovat amarok 1.4.
dostala jsem se nejdál k první chybě v závislostech
Některé balíky nemohly být instalovány. To může znamenat, že požadujete
nemožnou situaci, nebo, pokud používáte nestabilní distribuci, že
vyžadované balíky ještě nebyly vytvořeny nebo přesunuty z Příchozí fronty.
Následující informace vám mohou pomoci vyřešit tuto situaci:

Následující balíky mají nesplněné závislosti:
amarok14 : Závisí na: libmysqlclient15off (>= 5.0.27-1) ale nedá se nainstalovat


když tenhle balík sháním tak je prostě nedostupný a nebo porouchaný. Máte někdo zkušenost jak amarok 1.4 ještě nainstalovat?
v zoufalství už jsem prošla všechno co nabízelo centrum softwaru a opravdu mi nic nevyhovuje. Nechci ani Pana protože mě děsně irituje ta počáraná ikona.

Amarok 14 je super, absolutně jednoduchá tvorba vlastních playlistů a jejich následné otevírání  :'(

Bohouš

na amarok14 se vykasli, je proste dead. Nejpovedenejsi alternativou k nemu je podle me clementine
OS: Debian Wheezy

dredata_zizalka

#2
fajn, tak pak mě ale prosím naveď na to, jak si mám své vlastní playlisty dostat do levého panelu. Já jsem na to prostě nepřišla...
playlisty se mi dělají do záložkek což je mi u cca 60playlistů k ničemu  ;)

Bohouš

Taky jsem na to neprisel, ale na druhou stranu nemam 60 playlistu :D
OS: Debian Wheezy

dredata_zizalka

No to je přesně ono, řekněmě že žiji takovým klišé - hudbou.... mám tuny hudby, hlavně z filmů (film je obecně dost, že?) tudíž mám proto tolik playlistů a to na 70% hudby playlisty vůbec nemám, protože na ně nebyl čas  ;D
nabídněte mi tedy někdo efektivní přehrávač, kde bude práce s playlisty tak super jako v amaroku14 ...pak pro mě bude death..  8)

Bohouš

treba vlc ma playlisty/seznam skladeb docela hodne jednoduchy a prehledny
OS: Debian Wheezy

dredata_zizalka

čudné  :o procházela jsem celé centrum odpovědnosti a vlc jsem úplně vynechala... přitom vím, že existuje...to jdu tedy hned ozkoušet  8)
třeba takovej kaffein i jiné jsou slibné...jenže neumí udělat seznam skladem (byť jen k přehrávání) přetažením složky... buď to nejde vůbec přetažením a nebo to chce rovnou hudební soubory... což je pro mě opět nepoužitelné  ::)

jdu vokouknout ten kužel...  ;) asi už poslední naděje  ;D

mosqa


dredata_zizalka

No tak když už jsem se začala radovat, že si tam můžu dát do knihovny své složky a ještě si je přeházet do pořadí do kterého chci...tak jsem zkusila vlc vypnout a zapnout. Vida a knihovna je plná MP3 bez předchozího sortování složek, zobrazit jako strom mi nepomohlo  :( no a nebo jsem prostě levá... popíchneš mě prosím jak správně uchytit tu tvorbu playlistů?

U rhytmboxu mám otazník (opravdu na papíře..), jenže už nevím proč  ;D ..tak to ho budu muset znovu prověřit...možná že "prošel" a hledala jsem něco ještě lepšího  ;D