KDE 4.4 beta 1 - kde ho vzít?

Založil Visterius, 13. 12. 2009, 20:52:48

Předchozí téma - Další téma

Visterius

Zdravím.
 V netrpělivém očekávání sleduji vývoj KDE 4.4. Jelikož je výpočetní výkon mého PC příliš nízký (nemůže jet 24/7, + nemám patřičné zkušenosti) a kompilace tím pádem nepřipadá v úvahu, snažil jsem se najít nějaké repozitáře.
 Pro Kubuntu, které jsem teď přechodně používal, to vypadá, že nebudou až do vydání nové verze (god knows, why) a alphaverzi Lucidu opravdu používat neplánuji. Jediné další distro, u kterého jsem našel novou verzi prostředí v repech, je openSuse.

Máte někdo tušení, jak je to s plánem pro Debian? Dostane se betaverze do repozitářů a jestli ano, kdy? Nebo nepřidal jste si někdo své buildy do repa, které bych mohl pro Debian (/Kubuntu) použít?

Díky.

Memento Mori

Debian Sid, E17..

,,Internet je to modré e na ploše, po jehož spuštění se zobrazí Seznam internetu."

Erich Stark

Nazdar, myslim si ze kde4.4 sa dostane do debianu unstable tak do mesiaca
" The box said that I needed to have Windows XP or better ... so I installed Debian ."

Visterius

Takže aktuálně žádný repozitář pro Debian-based distribuce neexistuje, jestli to správně chápu.

Memento Mori

Debian Sid, E17..

,,Internet je to modré e na ploše, po jehož spuštění se zobrazí Seznam internetu."

Petr Slunský

Debian byl vždycky trochu konzervativní a to z velice dobrých důvodů.. :) Není kam spěchat.
Debian

Yontalcar

Citace od: Erino72 kdy 13. 12. 2009, 21:31:51
Nazdar, myslim si ze kde4.4 sa dostane do debianu unstable tak do mesiaca
Vážně pochybuju, že se v unstablu objeví před vydáním.
MOŽNÁ se objeví v experimentalu, ale o tom taky pochybuju
NB: ASUS X53U; Debian GNU/Linux Sid amd64 (KDE4)


Jen dvě věci jsou nekonečné - vesmír a lidská hloupost. Tím prvním si ovšem nejsem tak jist. - Albert Einstein

Visterius

Takže nezbývá, než doufat, že se časesm objeví v repech Kubuntu.
Díky všem za poskytnuté informace.

[edit]
My o vlku..
http://www.kubuntu.org/news/kde-sc-4.4-beta-1
[/edit]

Memento Mori

Debian Sid, E17..

,,Internet je to modré e na ploše, po jehož spuštění se zobrazí Seznam internetu."