Pár připomínek

Založil ViPEr*CZ*, 20. 02. 2009, 12:31:57

Předchozí téma - Další téma

ViPEr*CZ*

Tak jsem se tu taky regnul z ubuntu fóra...

- chybí mi tu tlačítko označit vše jako přečtené na hlavní stránce
- vyhledat button není vidět komplet
- ten bílej rám je vpravo nahoře a dole kapičku rozhozenej

- jináč se mi červená líbí ;)

Petr Slunský

jaký/který/čí používáš prohlížeč?
Debian

ViPEr*CZ*

Firefox 3.0.6, ale tím to rozhodně není ;)

kouzer

Citace od: ViPEr*CZ* kdy 20. 02. 2009, 12:31:57
Tak jsem se tu taky regnul z ubuntu fóra...

- chybí mi tu tlačítko označit vše jako přečtené na hlavní stránce
- vyhledat button není vidět komplet
- ten bílej rám je vpravo nahoře a dole kapičku rozhozenej

- jináč se mi červená líbí ;)
- Mám Firefox 3.1 beta 2 a ten rám mám rozhozený taky.. Už jsem to tu i hlásil + jsem přidal i screen. Jaké máš rozlišení? Podle mě je toto témátko děláno na menší (já mám 1680x1050), ale věřím, že by to šlo lehce opravit..
- Teké mám v buttonku jen částečný nápis..

ViPEr*CZ*

Jj tím rozliškem to je určitě... ten button je dělanej asi na search slovo což je podstatně kratší než vyhledávat. ;)

kouzer

Citace od: ViPEr*CZ* kdy 21. 02. 2009, 11:29:01
Jj tím rozliškem to je určitě... ten button je dělanej asi na search slovo což je podstatně kratší než vyhledávat. ;)
Čti pořádně.. O rozlišení jsem psal v případě rozhození rámečku..

ViPEr*CZ*

Citace od: kouzer kdy 21. 02. 2009, 13:28:08
Citace od: ViPEr*CZ* kdy 21. 02. 2009, 11:29:01
Jj tím rozliškem to je určitě... ten button je dělanej asi na search slovo což je podstatně kratší než vyhledávat. ;)
Čti pořádně.. O rozlišení jsem psal v případě rozhození rámečku..
Čti pořádně? ;D Já čtu a jen jsem s tím souhlasil... takže nechápu připomínku o čtení  ::)

Jináč koukám, že tu je půlka kolegů z ubuntu fórka  8)

Martin 'Želva' Malý

Stejně jako na Ubuntu fóru mám ještě tuhle připomínku:

SMF má špatný překlad. Jsou v něm překlepy jako "náhlad" a pravopisné chyby jako "zapoměl" (má být -mně-). Nešel by ten překlad nějak opravit, sť to tu nějak vypadá? Děkuji.
... osobní počítače jsou nanic a opravdu nikdy nedělají to, co se po nich chce. Fakt. I když na něm třeba běží Debian, Ubuntu, Widle, Mac, je to skoro furt to samé... :-( ...

Boogey

Rad bych omezil dve veci, ktere se na foru vyskytuji:
Dva prispevky od jednoho uzivatele pod sebou. Myslim, ze lepsi je pouzivat upravu prispevku.
A jako druha vec: Urcite neni nutne citovat posledni prispevek a pak na nej odpovidat. To kazdy pochopi, k cemu se odpoved vztahuje, kdyz je to jen o jedno nad tim.

Verim, ze to prispeje k zprehledneni fora. Cimz apeluju hlavne na nas - uzivatele, at to tu mame prehledny. Mozna by bylo i ku prospechu veci, dat o tom vedet vsem, protoze nepredpokladam, ze by tento prispevek byl cten nejak hromadne :D Ale to uz je otazka spise pro adminy.

Dekuji.
Debian Squeeze 32bit, Kernel 2.6.26-2, (Server)
AMD Duron 700MHz@1Ghz, 640MB ram, GeForce 4 MX 64MB
Apache2, PHP5, Samba, ProFTPd, MySQL, KDE 4.2.2(na testovani)

Erich Stark

Citace od: Boogey kdy 05. 03. 2009, 22:08:27
Rad bych omezil dve veci, ktere se na foru vyskytuji:
Dva prispevky od jednoho uzivatele pod sebou. Myslim, ze lepsi je pouzivat upravu prispevku.
A jako druha vec: Urcite neni nutne citovat posledni prispevek a pak na nej odpovidat. To kazdy pochopi, k cemu se odpoved vztahuje, kdyz je to jen o jedno nad tim.

Verim, ze to prispeje k zprehledneni fora. Cimz apeluju hlavne na nas - uzivatele, at to tu mame prehledny. Mozna by bylo i ku prospechu veci, dat o tom vedet vsem, protoze nepredpokladam, ze by tento prispevek byl cten nejak hromadne :D Ale to uz je otazka spise pro adminy.

Dekuji.

Ked upravujem dam tam vzdy

EDIT:  8)
" The box said that I needed to have Windows XP or better ... so I installed Debian ."

Erbureth

A teď ještě tu citaci předchozího příspěvku :P
Debian Squeeze AMD64, 2.6.27, KDE 4.2.2 @ HP Compaq 6830s
Debian Squeeze, 2.6.26, KDE 4.2.2 @ AthlonXP 2000+, 512 MB, Radeon 9000 128 MB

Whatever happened, happened, and could not had happened any other way.

Milan Kvak

Citace od: Boogey kdy 05. 03. 2009, 22:08:27
Rad bych omezil dve veci, ktere se na foru vyskytuji:
Dva prispevky od jednoho uzivatele pod sebou. Myslim, ze lepsi je pouzivat upravu prispevku.
...
To má jednú nepríjemnú vlastnosť. Pokiaľ si už niekto ten príspevok prečíta a je upravený až neskôr tak o tom fórko neinformuje. Keď dám ďalší príspevok tak ostatný vidia že som tam niečo pridal.