Debian 7 stable live-cd aktulizace na plné dvd .

Založil PetrBrno, 04. 06. 2013, 11:01:57

Předchozí téma - Další téma

PetrBrno

Zdravím . Na notebooku mám Debian 7 live cd .  Rád bych aktualizoval na plné 1 dvd , nechci znovu přeinstalovávat .   Jde toto provést i přes internet , případně přes  dvd  ?  Prostředí XFCE , používám Mate . Díky moc .

Ota Trkola

Pokud jsi instaloval z CD, tak máš naprosto stejný systém, který by jsi nainstaloval z DVD. Rozdíl je pouze v tom, že na DVD je více software přímo na médiu, při instalaci z CD je tento SW stahován z internetu. Tzn nemá cenu reinstalovat nebo dělat cokoliv jiného. Pouze si nainstaluj aplikace, které používáš. Pokud bys nevěděl, jak na to, tak se ptej.

PetrBrno

Děkuji za vysvětlení. Utekl jsem od Unitů . Jen mě zlobí připojení . Musím mít , pouze aktivní pevné nebo wi-fi .  Při obojím se nedostanu na net , ani když změním nastavení - nastavení sítě .

PetrBrno

#3
Proto  chci plné dvd . Mám takto příjemnější zkušenosti .

Ota Trkola

OK, takže problém je v připojení, které nefunguje, jak má? Pokud ano, zkusíme vyřešit. Jen potřebujeme popis toho, co tě zlobí.

PetrBrno

#5
Pěkný den . Debian 7 stable 32 bit Gnome , používám Mate . Když je  pevné připojení vše jde , připojím wifi . Odpojím wifi a pevné je nedostupné . Musím restartovat . Někdy to nejde vůbec . Pak se musí nastavit – nastavení sítě . Ale většinou je to na ,,heslo" .

Druhé připojení s jinou ip adresou , stejný problém .

PetrBrno

#6
Mám zpět Ubuntu s Mate . Tam ten problém není .