Dlouha doba nacitani fora

Založil Boogey, 06. 01. 2009, 17:29:56

Předchozí téma - Další téma

Boogey

Nevim, jestli je to jen muj subjektivni pocit a nebo jestli je to tak u vsech uzivatelu, ale forum se mi zda dost pomale.

Abych nezapomnel a jen nekritizoval, tak dekuju administratorum a vsem, kteri se podileli na zalozeni fora. Vypada to zatim dobre a na prvni den si myslim, ze i zive.
Debian Squeeze 32bit, Kernel 2.6.26-2, (Server)
AMD Duron 700MHz@1Ghz, 640MB ram, GeForce 4 MX 64MB
Apache2, PHP5, Samba, ProFTPd, MySQL, KDE 4.2.2(na testovani)

kouzer

Za sebe musím říct, že mi jde krásně rychle.. Třeba stránka s načtením příspěvku není nejrychlejší, ale myslím, že je to ještě v toleranci.

MartenP

Taktéž nemám s rychlostí fóra žádný problém. Respektive mi připadá stejně rychlé jako jiná fóra.

Xgamer

Hm ja mám tiež podobný problem forum reaguje a celkovo sa načitava strašne pomaly, navštevujem veľa fór ale iba toto robi problemy:(
Scio me nihil scire.

klusik

Ahoj, zkoušel jsem fórum v Opeře (asi 3 vteřiny i s obrázky), ve FF (taktéž), v Google Chrome (.. prostě hned :-D), IE jsem nezkoušel. Takže nevím, přijde mi to tu opravdu hodně svižné. Pokud chcete vidět pomalé načítání (ne, že by stránka byla velká, ale obsahuje moc renderovacích prvků - všelijakých java klikátek atd), tak mrkně te na www.last.fm/user/klusik ;) Ta se mi načítá v klidu i 20 vteřin, z toho prvních 5 - 10 prostě bílo, nereaguje.

Takže bych si nestěžoval a byl bych rád za to, jak to je, protože to je opravdu fajn ;)
P3 - 755 MHz, 800 MB RAM, Debian Lenny

Aktivně bojuji proti ICQ, protože ... protože je prostě hrozný!

A mám doma www.klusik.cz

airlive

Mě se to náčítá dobře,jen v pondělí večer jsem se tady nemohl dostat,vůbec se nenačetla stránka.
Jiné stránky se načítaly normálně.