Instalace libreoffice na Sid [vyřešeno]

Založil pulpe, 04. 02. 2011, 09:19:03

Předchozí téma - Další téma

pulpe

Zdravím, chtěl jsem si nainstalovat libreoffice na sida (http://www.debian-linux.cz/libreoffice-3-3-v-experimental/), bohužel na mě vyskočí něco o nesplněných závislostech. Nevíte co s tím? Díky
Následující balíky mají nesplněné závislosti:
  libreoffice-base: Závisí na: libhsqldb-java (< 1.8.1~) ale 1.8.1.3-1 se bude instalovat.
Následující akce vyřeší tyto závislosti:

     Ponechat následující balíky v jejich aktuální verzi:
1)     libreoffice [Nenainstalovaný]                     
2)     libreoffice-base [Nenainstalovaný]               
3)     libreoffice-report-builder-bin [Nenainstalovaný] 



Přijmout toto řešení? [Y/n/q/?]


Ota Trkola

Momentálně mi to také hlásí nevyřešené závislosti. Možná bude lepší počkat na zařazení LibreOffice do repozitářů Sida, což tipuju někdy po vydání Squeeze.

pulpe

Citace od: Ota Trkola kdy 04. 02. 2011, 17:13:30
Momentálně mi to také hlásí nevyřešené závislosti. Možná bude lepší počkat na zařazení LibreOffice do repozitářů Sida, což tipuju někdy po vydání Squeeze.

Ok, nic jiného mi asi nezbyde...

Power


Jan Skořepa

Zkoušel jsem to podle návodu v prvním příspěvku a na Squeeze mi to šlo bez problémů.
DELL OptiPlex 5050 SFF - CPU Intel Core i5-6500 (6M Cache, 3,60 GHz) - RAM 16 GB DDR4 - GPU Intel HD Graphics 530 - OS Debian Stable 64bit

Ota Trkola

Myslíš podle mého blábolu tady? Jestli ano, tak pak asi na Squeeze neni problém, na Sidovi to teď prostě nejde.

Jan Skořepa

Nemyslím, že to je blábol, když to funguje. ;)
DELL OptiPlex 5050 SFF - CPU Intel Core i5-6500 (6M Cache, 3,60 GHz) - RAM 16 GB DDR4 - GPU Intel HD Graphics 530 - OS Debian Stable 64bit

Antonín Mička

no, mě to normálně funguje, pomocí aptitude install libreoffice -t experimental.

Ota Trkola

Libreoffice už je v unstable, kde nahradil OpenOffice.org. Instalace už u mě proběhla v pohodě.

pulpe

Citace od: Ota Trkola kdy 08. 02. 2011, 12:22:57
Libreoffice už je v unstable, kde nahradil OpenOffice.org. Instalace už u mě proběhla v pohodě.

Jj už to funguje. Díky za upozornění.

Jan Skořepa

Super, taky se to ze Sida podařilo, díky.
DELL OptiPlex 5050 SFF - CPU Intel Core i5-6500 (6M Cache, 3,60 GHz) - RAM 16 GB DDR4 - GPU Intel HD Graphics 530 - OS Debian Stable 64bit