Ktere Google Aplikace pouzivate

Založil Tomas Jancik, 05. 12. 2009, 10:35:02

Předchozí téma - Další téma

Ktere Google Aplikace pouzivate?

Google Search
9 (52.9%)
Gmail
13 (76.5%)
Google Calendar
4 (23.5%)
Google Docs
5 (29.4%)
Google Reader
3 (17.6%)
Google Picasa Web Album
3 (17.6%)
Google Maps
11 (64.7%)
Google Translate
9 (52.9%)
Google Sites
1 (5.9%)
Google Analytics
5 (29.4%)
Google AdWords
2 (11.8%)
Google AdSense
0 (0%)
Google Webmasters Tools
1 (5.9%)
jeste jinou
3 (17.6%)
nepouzivam Google
0 (0%)

Celkem hlasů: 17

Tomas Jancik

Ktere aplikace Google nejcasteji pouzivate a proc?

Ja krome Sites pouzivam snad vsechny....
bez Gmailu uz bych skoro nemohl zit... ostatni by se mozna dali nahradit, ale takhle mam aspon vsechno pohormade pod jednim uctem, pekne to spolupracuje.... a muzu se k tomu dostat odevsad kde je net...

Roman Horník

#1
Služby:
Gmail
YouTube
Google Translate
Panoramio
AdSense
Analytics
Vyhledávání

Aplikace:
Google Earth (ale ten mi už asi třetí verzi zlobí)
Debian Sid/Experimental 64bit + Mate Desktop Environment
* CPU: Intel i5 3570
* GPU: NVIDIA GTX650 1GD5
* MB: Lenovo IH61M
* RAM: 16GiB Deutsche Demokratische Republik 3 @ 1600MHz

Visterius

Pěkná anketa; ještě bych ale přidal Wave.

Memento Mori

Debian Sid, E17..

,,Internet je to modré e na ploše, po jehož spuštění se zobrazí Seznam internetu."

MartenP

Já používám GMAIL a GMAPS. S tím mailem jsem velmi spokojený. Měl jsem mail na seznamu a to je to nehroší, co je.

Visterius

Citace od: Márten kdy 06. 12. 2009, 11:04:21
Já používám GMAIL a GMAPS. S tím mailem jsem velmi spokojený. Měl jsem mail na seznamu a to je to nehroší, co je.
Ne, nejhorší je Centrum. Značka České pošty, aneb "dnes podáte, zítra doručíme a do toho to ještě označíme za spam".

Memento Mori

Debian Sid, E17..

,,Internet je to modré e na ploše, po jehož spuštění se zobrazí Seznam internetu."

Tomas Jancik

prosel jsem hodne mailu.... seznam se mi nelibil nikdy. Centrum jsem mel asi pred 5 roky a byl jsem tehda vcelku spokojen.... mel jsem i atlas... taky usel.... yahoo mail mi prijde hrozne preplacanej.... GMail je proste jednicka mezi free maily

Visterius

ad. kvalita gmailu:

Někdy se trochu bojím, jestli úspěch googlu nemůže vést k částečnému monopolu na freeware trhu (podobn jako Microsoft u placeného softu).. Snad jsem jen paranoidní, ale i přes to - superúspěšný google.com, superúspěšný gmail.com, superúspěšný youtube a pak hromada více či méně populárních aplikací. Nevím, jak vy, ale já si teď svůj život na internetu bez googlu nedokážu představit.

Memento Mori

Debian Sid, E17..

,,Internet je to modré e na ploše, po jehož spuštění se zobrazí Seznam internetu."

Tomas Jancik

pokud Google neusne na vavrinech, tak by se tak mohlo stat.... ale nevim jestli se toho bat.....

hodne lidi se boji toho, ze google o nich shromazduje kopu dat.... to je asi pravda, ale nemam z toho zadne obavy.... 

Ota Trkola

Doma: mail, docs, kalendář, picasa, earth, translator, youtube, maps

V práci: kompletní placené řešení kanceláře od Google