Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - fidelio

Stran: [1]
1
Tak jsem to vyzkoušela. V Boot Option Menu mám následující seznam (teď s tím nainstalovaným Ubuntu):
1. HDD: ST 1000LM024 HN-M101MBB
2. ATAPI CDROM: HL-DT-ST DVDRAM GU71N
3. Network Boot: BRCM MBA Slot 0100 v15.4.2

Když kliknu na 1., Ubuntu najede.

2
Ubuntu jsem normálně nainstalovala. Na to ostatní se podívám. Zatím moc děkuji.

3
Myslíte EFI jako UEFI? Na začátku, když jsem v BIOSu nastavovala bootování z flashky, musela jsem UEFI přepnout na legacy, když jsem nechala UEFI, zablokovalo to flashku a nedovolilo spustit instalaci. Při přepnutí na legacy vše fungovalo jako u staršího nb. Tady už se bohužel dostávám do vod, ve kterých neumím plavat :(

4
Po restartu jen na monitoru blikal kurzor, po chvilce to vyhodilo hlášku, že nemůže najít zařízení (disk), ze kterého by mohl systém zavést. Napsalo to ještě, abych vložila bootovací medium a stiskla enter. To bylo vše. Instalace přitom proběhla v pořádku.

5
Příspěvky tam sice byly, síťovku jsem ale našla opravdu až při té instalaci, jak jsem uvedla ;) Nyní by mě spíše zajímalo, proč po instalaci nenaskočí jessie. Protože jsem potřebovala nb používat, mám v něm teď Ubuntu, to najede normálně.

6
Neřekli, jak jsem uvedla výše, později jsem se snažila nainstalovat Debian 8 testing, tato verze kartu našla a já si to během té instalace opsala, takže je to určitě ona. Ale ovladače k této kartě, které po mně chce při instalaci Wheezy jsem nenašla. Každopádně děkuji za Vaše příspěvky :)

7
Podle všeho Broadcom Corporation NetXtreme BCM57786 Gigabit Ethernet PCIe. Zkouším teď naistalovat Debian 8 testing, tato verze kartu najde, vše proběhne v pořádku, po restartu ale systém nenaběhne a nb hlásí, že potřebuje bootovací medium. Myslela jsem, že to tím vyřeším, bohužel ne.

8
Dobrý den,
koupila jsem si nový nb ACER Aspire E1-572Gi (NX.MFHEC.001). Jelikož jsem doposud používala debian wheezy, ráda bych ho měla i na tomto nb. Bohužel se mi nedaří nalézt ovladač pro moji síťovou kartu, který je po mně požadován při instalaci. Nemohl by mi prosím někdo poradit, co a kde stáhnout?

Za všechny rady předem děkuji

Kristina

Stran: [1]