Debian fórum > Návrhy a připomínky

Dlouha doba nacitani fora

(1/2) > >>

Boogey:
Nevim, jestli je to jen muj subjektivni pocit a nebo jestli je to tak u vsech uzivatelu, ale forum se mi zda dost pomale.

Abych nezapomnel a jen nekritizoval, tak dekuju administratorum a vsem, kteri se podileli na zalozeni fora. Vypada to zatim dobre a na prvni den si myslim, ze i zive.

kouzer:
Za sebe musím říct, že mi jde krásně rychle.. Třeba stránka s načtením příspěvku není nejrychlejší, ale myslím, že je to ještě v toleranci.

MartenP:
Taktéž nemám s rychlostí fóra žádný problém. Respektive mi připadá stejně rychlé jako jiná fóra.

Xgamer:
Hm ja mám tiež podobný problem forum reaguje a celkovo sa načitava strašne pomaly, navštevujem veľa fór ale iba toto robi problemy:(

klusik:
Ahoj, zkoušel jsem fórum v Opeře (asi 3 vteřiny i s obrázky), ve FF (taktéž), v Google Chrome (.. prostě hned :-D), IE jsem nezkoušel. Takže nevím, přijde mi to tu opravdu hodně svižné. Pokud chcete vidět pomalé načítání (ne, že by stránka byla velká, ale obsahuje moc renderovacích prvků - všelijakých java klikátek atd), tak mrkně te na www.last.fm/user/klusik ;) Ta se mi načítá v klidu i 20 vteřin, z toho prvních 5 - 10 prostě bílo, nereaguje.

Takže bych si nestěžoval a byl bych rád za to, jak to je, protože to je opravdu fajn ;)

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi