Debian fórum > Návrhy a připomínky

[SOLVED?] karma

(1/8) > >>

nazir:
Rád bych se zeptal na jednu věc: je nezbytně nutné, aby zde byla karma? 
Zatím jsem se nikde nesetkal s užitečností téhle funkce, jen jsem viděl případy, kde se to zvrhávalo v karmahunt, popřípadě si uživatelé klikáním na "mínus" léčili nějaké mindráky, nebo komplexy z toho, že nejsou sto nějak inteligentně oponovat nepříjemnému názoru...

Myslím, že jako vyjádření vděku za užitečnou radu (jiný smysluplný účel nevidím) stačí prostě poděkovat v threadu (s tím příjemným bonusem, že dotyčný ví, za co ho mají lidi konkrétně rádi)...

Visterius:
Ano, je. Na jiných fórech se pohybuje větší množtví lidí ve stadiu puberty a hon za karmou jim zabraňuje v postování nesmyslných přípěvků či spamování. Tady to časem podle mě nebude jinak.

[edit]..a mě z se nějakého důvodu v Opeře tlačítka pro karmu nezobrazují, tož přede mnou jste v bezpečí ;)[/edit]

airlive:
Uděláme anketu a uvidíme na kterou stranu se uživatélé přikloní.

jimi:

--- Citace: wingman  08. 01. 2009, 18:35:31 ---Ano, je. Na jiných fórech se pohybuje větší množtví lidí ve stadiu puberty a hon za karmou jim zabraňuje v postování nesmyslných přípěvků či spamování. Tady to časem podle mě nebude jinak.

[edit]..a mě z se nějakého důvodu v Opeře tlačítka pro karmu nezobrazují, tož přede mnou jste v bezpečí ;)[/edit]

--- Konce citace ---
Mě se to nezobrazuje ve FF, spíš bych řejkl, že to jde dát až od jinýho ranku

Visterius:

--- Citace: airlive  08. 01. 2009, 18:38:07 ---Uděláme anketu a uvidíme na kterou stranu se uživatélé přikloní.

--- Konce citace ---
Pak bych spíš dal něco jako testovací období, během kterého by se projevilo, jestli to neublíží úrovni fóra ;)

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi