Debian fórum > Návrhy a připomínky

Pár připomínek

<< < (2/3) > >>

kouzer:

--- Citace: ViPEr*CZ*  21. 02. 2009, 11:29:01 ---Jj tím rozliškem to je určitě... ten button je dělanej asi na search slovo což je podstatně kratší než vyhledávat. ;)

--- Konce citace ---
Čti pořádně.. O rozlišení jsem psal v případě rozhození rámečku..

ViPEr*CZ*:

--- Citace: kouzer  21. 02. 2009, 13:28:08 ---
--- Citace: ViPEr*CZ*  21. 02. 2009, 11:29:01 ---Jj tím rozliškem to je určitě... ten button je dělanej asi na search slovo což je podstatně kratší než vyhledávat. ;)

--- Konce citace ---
Čti pořádně.. O rozlišení jsem psal v případě rozhození rámečku..

--- Konce citace ---
Čti pořádně? ;D Já čtu a jen jsem s tím souhlasil... takže nechápu připomínku o čtení  ::)

Jináč koukám, že tu je půlka kolegů z ubuntu fórka  8)

Martin 'Želva' Malý:
Stejně jako na Ubuntu fóru mám ještě tuhle připomínku:

SMF má špatný překlad. Jsou v něm překlepy jako "náhlad" a pravopisné chyby jako "zapoměl" (má být -mně-). Nešel by ten překlad nějak opravit, sť to tu nějak vypadá? Děkuji.

Boogey:
Rad bych omezil dve veci, ktere se na foru vyskytuji:
Dva prispevky od jednoho uzivatele pod sebou. Myslim, ze lepsi je pouzivat upravu prispevku.
A jako druha vec: Urcite neni nutne citovat posledni prispevek a pak na nej odpovidat. To kazdy pochopi, k cemu se odpoved vztahuje, kdyz je to jen o jedno nad tim.

Verim, ze to prispeje k zprehledneni fora. Cimz apeluju hlavne na nas - uzivatele, at to tu mame prehledny. Mozna by bylo i ku prospechu veci, dat o tom vedet vsem, protoze nepredpokladam, ze by tento prispevek byl cten nejak hromadne :D Ale to uz je otazka spise pro adminy.

Dekuji.

Erich Stark:

--- Citace: Boogey  05. 03. 2009, 22:08:27 ---Rad bych omezil dve veci, ktere se na foru vyskytuji:
Dva prispevky od jednoho uzivatele pod sebou. Myslim, ze lepsi je pouzivat upravu prispevku.
A jako druha vec: Urcite neni nutne citovat posledni prispevek a pak na nej odpovidat. To kazdy pochopi, k cemu se odpoved vztahuje, kdyz je to jen o jedno nad tim.

Verim, ze to prispeje k zprehledneni fora. Cimz apeluju hlavne na nas - uzivatele, at to tu mame prehledny. Mozna by bylo i ku prospechu veci, dat o tom vedet vsem, protoze nepredpokladam, ze by tento prispevek byl cten nejak hromadne :D Ale to uz je otazka spise pro adminy.

Dekuji.

--- Konce citace ---

Ked upravujem dam tam vzdy

EDIT:  8)

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

[*] Předchozí strana

Přejít na plnou verzi