Aegisub 3.0.4 - český slovník.

Založil Petra Dvořáková, 01. 03. 2015, 21:43:50

Předchozí téma - Další téma

Petra Dvořáková

Přátelé je to sice banalita, ale nemohu si to vybavit ani najít nějaký rozumný návod.  Omlouvám se že obtěžuji s takovou prkotinou. Není mne nejlépe (BAP) potřebuji to udělat. Moc mne to stále nemyslí. Děkuji za Vaši trpělivost.

Aegisub 3.0.4 slovník mám stažený http://www.openoffice.cz/stahnout/doplnky/cesky-slovnik

1. Stáhněte si slovník.
2. Nakopírujte (rozbalte ze zip) slovník do složky Aegisubu "dictionaries".
3. V menu "Titulky" (Subtitles) vyberte položku "Kontrola pravopisu" (Spell Checker).

v root - systém souborů -  usr - share - aegisub - automation - autoload nebo include = dictionaries ?

Děkuji za popíchnutí.

Ve jménu české mentality a předsudků, mýtů ruce pryč od mé maličkosti. Jsem psychiatrická pacientka. Tedy podle většině patřím zavřít abych někomu neublížila. Vášnivá knihomolka která přečte téměř vše. Věřím že zde jsou uživatelé rozumnější se širokým rozhledem a nadhledem. Mé trápení nese jméno Bipolární Afektivní Porucha, Hraniční Porucha Osobnosti, Posttraumatická stresová porucha.

Petra Dvořáková

#1
Tak jsem si nainstaloval 3.2.2 vše jde jak má. Ubuntu 14.04.1 Nainstalovaly se veškeré slovníky atd.


sudo add-apt-repository ppa:djcj/aegisub
sudo apt-get update

Install stable version:
CODE: SELECT ALL
sudo apt-get install aegisub
Ve jménu české mentality a předsudků, mýtů ruce pryč od mé maličkosti. Jsem psychiatrická pacientka. Tedy podle většině patřím zavřít abych někomu neublížila. Vášnivá knihomolka která přečte téměř vše. Věřím že zde jsou uživatelé rozumnější se širokým rozhledem a nadhledem. Mé trápení nese jméno Bipolární Afektivní Porucha, Hraniční Porucha Osobnosti, Posttraumatická stresová porucha.