[gnome] Pri otevreni nove zalozky chrome se automaticky minumalizuje

Založil gekoncik, 13. 07. 2011, 20:11:15

Předchozí téma - Další téma

gekoncik

Ahoj,

pouzivam chrome 14dev,nevim proc mam dev instaloval jsem si kdysi stable.. Pri kliknuti na otevreni nove karty (nebo ctr+T) se mi prohlizec automaticky minumalizuje.. Nevite cim by to mohlo byt? Popripade jak ho dobre odebrat a nasintalova si stabilni verzi.. Diky

gekoncik

Chrome jsem vymazal vycistil zdroje.. a nainstalova stable 12 uvidime na jak dlouho, ale pri zapinami mi hlasi upozorneni:

CitaceVáš profil nelze použít, protože je vytvořen v novější verzi aplikace Google Chrome.
Některé funkce mohou být nedostupné. Zadejte prosím jiný adresář profilu nebo použijte novější verzi aplikace Chrome.

Nevite jak vymazat tento profil v domovskem adresari zadny chrome neni.. Diky

Hobild

Nejaka nastaveni jsou v /usr/lib/chromium-browser/plugins/, /usr/lib/chromium-browser/xdg-settings, ale profil mas ve svem domovskem adresari ~/.config/chromium/Default, tedy alespon v Xfce, v jinem prostredi pohledej.
H.

gekoncik

Uz to funguje az na flash.. Nevite jak ho rozjed?

Existuje nejaky prikaz ktery odstarni vsechny soubory a slozky adresaru? Protoze kdyz jsem se dival tak jsem mel dost slozek u programu ktere davno nevyuzivam..


gekoncik


Hobild

nikoli
pres F8 zadas smazat vrchni adresar, pak jen potvrdis, jestli smazat vsechny podrizene a je to. Pripadne vlezes do adresare, ktery chces zachovat, v nem pomoci numericke klavesy + oznacis vsechny soubory a adresare (nebo vyfiltrujes jen vybrane dle zadane masky, defaultne je tam *, tedy vybiras vse) a pak zase jen F8 (smazat).
Nebo potrebujes neco jineho?
jinak taky rm -r (rekurzivni mazani)
H.

gekoncik

Takze stejen musim jit nekam do slozky kde je ulozena konfigurace programu a vymazat to.. Jedno jestli to mazu pres rm -R /.../program nebo pres mc a F8.. Me se jedna o to zadat neco ve stylu: sudo apt-get --purge remote PROGRAM -"i konfiguracni soubory a vsechno co tento program potrebuje"..

Bum

Neviem preco Ti vadi par konfig suborov navyse. Pokial ten program mas dobre nastaveny a funguje ako ma a teraz ho zrovna nepotrebujes = odistalujes neni iste ze ho nebudes potrebovat za par mesiacov. Budes ho potom zas pracne nastavovat k obrazu svojmu? Tie konfiguraky nezaberaju tak strasne vela. Mas maly disk? Nepoviem ak by si chcel zmenit verziu a robilo to nejake problemy ale ak to funguje nevidim dovod babrat do toho. Moj nazor prepac. Ale uz som bol zopar krat celkom rad, ze som si program nemusel znovu odklikat.

Hobild

jj, a dalsi vec - jen napsani a precteni vsech prispevku do tohoto threadu zabere zucastnenym vic casu a stisku klaves, nez rekurzivni mazani za posledni pulrok.
H.