KDE 4.2.1

Založil Erich Stark, 18. 03. 2009, 21:23:15

Předchozí téma - Další téma

Erich Stark

Pouzivate niekto KDE 4.2.1 na debian lenny? popripade testing?
Chcel by som sa spytat ako vam fici ci svizne bez bugov alebo ci sa obcas nieco najde.
Ak ano tak akou cestou ste ho instalovali a ci by sa dalo nainstalovat i tak ze si stiahnem binarky nakompilujem v pc a potom nainstalujem do nejakej zlozky..
" The box said that I needed to have Windows XP or better ... so I installed Debian ."

Antonín Mička

Já to mám na testing/unstable, ale je to spíš opruz nainstalovat a udržovat, něco je unstable, něco experimental, je to zavislé na balících z unstable...

Co se týká funkčnosti, tak celkem v klídku, nic, co by se nějak výrazně projevovalo negativně, jsem nezaznamenal.

yajohny

Jedine co mi v KDE 4.2.1 neslo, bolo prehravanie zvuku v prehravacoch...v systemovych zvukoch bolo vsetko OK, ale v prehravacoch ani za...sice rhythmbox mi isiel den :)  inak ficalo vsetko v pohodke az na tu lenivost niektorych aplikacii...pod Gnome mi bezalo vsetko sviznejsie...este si pockam na dalsie KDE...zatial Gnome

Icewolf

No nějaký týden jsem ho používal ale už jsem to nevydržel a vrátil se ke KDE 3.5. Po najetí myši na jakejkoli plasmoid zatížení CPU rapidně stoupalo takže jsem je z plochy všechny sundal a nechal jenom v panelu. Občas se systém bezdůvodně zasekl a musel jsem dát tvrdej restart. S jakýmkoli starším softem který nebyl ještě předělanej pro KDE 4.x mi docela padala grafika atd atd. Ale když pominu tyhle bugy, tak je to rozhodně první verze z řady KDE 4.x která je použitelná. Ale možná že jsou tyhle bugy jenom u mě, z předchozích příspěvků koukám že s tím ostatní tolik problémy nemají.
Debian Testing
Intel Celeron CPU 2,66Ghz; GPU nVidia [Geforce 6600]; 2 GB RAM

Erich Stark

urcite vsetko zalezi len na vykone GPU
" The box said that I needed to have Windows XP or better ... so I installed Debian ."