HP 15-g003sc wifi Debian Wheezy 7.8

Založil Petra Dvořáková, 21. 02. 2015, 16:29:43

Předchozí téma - Další téma

Petra Dvořáková

Předem se chci omluvit, mám velké okno. (BAP v poslední době opět vystrkuje pořádné rohy buďte prosím shovívavý, vyhledávání mne v jistých stavech nedělá dobře, všem moc díky).

Nedaří se mne  wifi pořád zprovoznit, pokud si pamatuji synaptic
firmware-iwlwifi
Binary firmware for Intel PRO/Wireless 3945 and 802.11n cards
Ve jménu české mentality a předsudků, mýtů ruce pryč od mé maličkosti. Jsem psychiatrická pacientka. Tedy podle většině patřím zavřít abych někomu neublížila. Vášnivá knihomolka která přečte téměř vše. Věřím že zde jsou uživatelé rozumnější se širokým rozhledem a nadhledem. Mé trápení nese jméno Bipolární Afektivní Porucha, Hraniční Porucha Osobnosti, Posttraumatická stresová porucha.

Petra Dvořáková

Už mne to do cvaklo   :). Omlouvám se za spam.
Ve jménu české mentality a předsudků, mýtů ruce pryč od mé maličkosti. Jsem psychiatrická pacientka. Tedy podle většině patřím zavřít abych někomu neublížila. Vášnivá knihomolka která přečte téměř vše. Věřím že zde jsou uživatelé rozumnější se širokým rozhledem a nadhledem. Mé trápení nese jméno Bipolární Afektivní Porucha, Hraniční Porucha Osobnosti, Posttraumatická stresová porucha.

Petr Krčmář

Bývá zvykem napsat řešení pro lidi, kteří sem přijdou třeba za čas z vyhledávačů. Díky

Petra Dvořáková

Vyřešil to usb TP-link který mne jde na linux bez potřeby cokoliv nastavovat. Což jsem nechtěl popisovat. Jistě to považujete vy odbornější za hloupost.
Ve jménu české mentality a předsudků, mýtů ruce pryč od mé maličkosti. Jsem psychiatrická pacientka. Tedy podle většině patřím zavřít abych někomu neublížila. Vášnivá knihomolka která přečte téměř vše. Věřím že zde jsou uživatelé rozumnější se širokým rozhledem a nadhledem. Mé trápení nese jméno Bipolární Afektivní Porucha, Hraniční Porucha Osobnosti, Posttraumatická stresová porucha.

Ota Trkola

Tady se nikdo nad nikoho nepovyšuje, nikdo neni víc, než někdo jiný. Chodí sem hlavně začátečníci hledat rady, proto se hodí dopsat i řešení zdánlivě jednoduchého problému. Tak se příště nestyď.. :)