Convertible Tablet (lenovo x61) ako dalsi monitor vhodne pre grafika

Založil johnoo, 21. 05. 2012, 02:29:31

Předchozí téma - Další téma

johnoo

Zdravim!
Riesim takuto vec: Mam dost monitorov aj jeden tablet odkedy som si vsimol super vyhodu prace s dotykovym displayom a gimpom tak ma zaujima toto: kedze to x61 ma cca 4-5 r tak nieje uplne rychle a mam stolovu masinu co je podla mna dost dobra (asus dosticka, amd phenom ii 555 3,2 GHz x2 procak a 4 GB ddr 3 - 1600 MHz ram) a len by som chcel pripojit ten tablet alebo jeho monitor ako dalsi monitor k pc tj aby som mal pri stolovej masine funkciu kreslenia ale chapete ma vykon stoloveho a tabletove kreslenie. Riesil niekto podobny problem napr pripojenie notebookoveho monitora k stolovemu pc ?
Dakujem za kazdu odpoved

johnoo

hmm dobre chlapi asi to bola hlupost kreslit sa mi da aj na tom tablete a ked som to skusal cez vzdialenu plochu tak som si uvedomil pri kresleni v skicari ze to seka tj kreslil som leziacu osmicku (oblu) a kreslilo ju hranatu jak pes tak kaslem na to. Please lock :)

johnoo

no nasiel som to ale skoda ze je to len na windows alebo mac alebo mobilne platformy je to Maxivista a jej alternativy a ak by niekto hladal software kvm switch tak checknite synergy to nastastie je aj na linux