Utečenci.

Založil airlive, 17. 11. 2009, 20:19:44

Předchozí téma - Další téma

airlive

Tak se to tady pěkně schází ;)

q66

utečenec se hlásí.. :)
FreeBSD 9 x64 @ desktop
Mac OS X 10.6.8 @ laptop
OctaForge: http://octaforge.org
jabber / gtalk: quaker@jabbim.cz / quaker66@gmail.com

MartenP


Ota Trkola

No alespoň by ta dnešní řacha na Ubuntu foru mohla mít kladný vliv na oživení zdejšího fora. Jsem tady skoro od začátku, ale akční to tady zatím moc nebylo.

Visterius

Též jsem tu :)
Jestli chceš oživit fórum, založ kategorii Vtipy ;D Na ubuntu se z toho stal docela epický thread se snad 150+ stránkama..

Memento Mori

Debian Sid, E17..

,,Internet je to modré e na ploše, po jehož spuštění se zobrazí Seznam internetu."

yajohny

Mno neviem ci som utecenec, ale tak na Ubuntu fore som sa regol o nieco skor, tak asi ano :)

Visterius

Citace od: yajohny kdy 17. 11. 2009, 21:18:20
Mno neviem ci som utecenec, ale tak na Ubuntu fore som sa regol o nieco skor, tak asi ano :)

Utečencema se myslí ti, kteří po událostech posledního týdne nebo jak z tamějšího fóra odešli.

Memento Mori

Debian Sid, E17..

,,Internet je to modré e na ploše, po jehož spuštění se zobrazí Seznam internetu."

yajohny

tak asi niesom v obraze a mozno su viaceri :) mohli by ste objasnit o co vlastne islo :)

Yontalcar

Citace od: otas.pe kdy 17. 11. 2009, 20:27:18
No alespoň by ta dnešní řacha na Ubuntu foru mohla mít kladný vliv na oživení zdejšího fora. Jsem tady skoro od začátku, ale akční to tady zatím moc nebylo.
Nepravděpodobné, exodus vysokolevelových postav zkušených lidí vyústí leda v to, že ti, co tam zbyli, budou mít víc práce
njůbíci budou instalovat hlavně ubuntu a budou chodit na ubuntu fórum (i když nával stupidních dotazů bych tu fakt nechtěl)
ti, co emigrovali sem používají (doufám) strýčka Googla

@yajohny
http://forum.ubuntu.cz/index.php/topic,41484.0.html
NB: ASUS X53U; Debian GNU/Linux Sid amd64 (KDE4)


Jen dvě věci jsou nekonečné - vesmír a lidská hloupost. Tím prvním si ovšem nejsem tak jist. - Albert Einstein

Visterius

Přesně tak - na ntz'ho "RTFM" stuff tu opravdu používáme google. Na složitější problémy, které z vyhledávání zcela nepochopíme nebo nenajdeme, se ptáme tady. Proto je tu méně příspevků, větší klid a mnohem lepší úroveň, než na výše zmiňovaném fóru.

Sofar po dnešku odešlo asi pět lidí, další zvažují.

Memento Mori

Debian Sid, E17..

,,Internet je to modré e na ploše, po jehož spuštění se zobrazí Seznam internetu."

MartenP

Citace od: Visterius kdy 17. 11. 2009, 21:44:23Utečencema se myslí ti, kteří po událostech posledního týdne nebo jak z tamějšího fóra odešli.

Tak to asi nejsem utečenec. Ten dnešek sice byl takový kopanec, který mě k tomu dokopal, ale kvůli kvalitě tamější diskuze jsem zvažoval odchod již dříve.

zozo

Trpaslík se hlásí :) (ajked na ubuntacke forum som vlastne prispieval iba do obecnej diskuze a do topicu o desktopoch)
"You must cut down the mightiest tree in the forest with...a herring!"
--- ---- ---- ---
Môj last.fm: http://www.last.fm/user/kingzozo

Petr

taky jsem prchnul, ale ne od Ubuntu, ale od opensuse  ;D
Nic není zadarmo a vše souvisí se vším.

nettezzaumana

muzu teda rict, ze je mi lito jakou histerii vyvolal muj odchod .. njn, zivot je krutej ..

airlive

Citace od: nettezzaumana kdy 18. 11. 2009, 18:07:52
muzu teda rict, ze je mi lito jakou histerii vyvolal muj odchod .. njn, zivot je krutej ..

Hodně lidí je naštvanejch na tu situaci co se udála a hodně lidí mrzí,že jsi odešel a pár kluků pak také.
Fórum už nebude co bývalo,dnes jsem tam nakoukl a je to jak povymření.
:-[