*** 1. sraz členů našeho fóra, uživatelů Debianu i jiných linuxových dister ***

Založil Roman Horník, 23. 03. 2012, 07:39:51

Předchozí téma - Další téma

Kdo se zúčastní srazu, který se bude konat mezi 2. a 3. červnem v kempu u pláže v Seči?

Určitě přijedu
Nejspíš přijedu
Zatím nevím
Nejspíš nepřijedu
Nemůžu přijet

Ota Trkola

Ty abys taky nebyl někde první, co? ;D Jsi jak Kelišová.

Roman Horník

Určitě mi závidíš, že dokonale znám terén, co? :P
Ale neboj, jestli se to vyvede, příští sraz bude v Pelhřimově u Tebe v bytě :D
Debian Sid/Experimental 64bit + Mate Desktop Environment
* CPU: Intel i5 3570
* GPU: NVIDIA GTX650 1GD5
* MB: Lenovo IH61M
* RAM: 16GiB Deutsche Demokratische Republik 3 @ 1600MHz

Ota Trkola

Jinak já mám v plánu přijet už v pátek navečer a odjezd v neděli.

ulo

Vzhledem k nově zjištěným skutečnostem ohledně mé rodinné dovči, jsem musel "přehlasovat" moje původní hlasování a nyní se kloním k termínu na začátku června. Díky za pochopení, ale holt rodinka dovede člověku změnit plány :-)
PC-doma:  LinuxMint 17.2 KDE (64bit) - AMD Athlon II X2 270, MB ASUS M5A78L LE, RAM 4 GB, ATI Radeon HD4350
PC-práce: LinuxMint 17.2 KDE (32bit) - Intel Pentium 4, MB MSI 945G Neo, RAM 4 GB, GeForce 8400 GS
NB:  LinuxMint 17.1 KDE (32bit) - Acer TravelMate 3002
Servery:  Debian 6.0 Squeeze

zirafacek

Citace od: Roman Horník kdy 23. 03. 2012, 18:40:48
Když se daří, tak se daří!
Zatím to neberu tak, že určitě přijedete, to jistě chápete, ale dejme tomu, že do konce května bych rád věděl, že vaše nádoba bude na srazu opravdu figurovat.
Jen doufám, že se na poslední chvíli nedočkám nějakých chabých výmluv, to dělaj jen poserové. Lidi, poznáme se, bude zábava, ne-li dokonce prdel, prostě si to důkladně užijeme. Jasný?

Petruš, jestli mi přivezeš chilli, tak budu skákat radostí jako za mlada, když jsem měl nohy zamotaný v poškozený šňůře od lampičky a skrz mou maličkost procházel střídavej proud, díky němuž jsem tančil v rytmu 50Hz :D

Pěkné odpoledne.  Ráda ;) mám přímo originál Mexické, a naše hybridní si pošmákneš ;)  .

Migilenik

Jsem téměř místní - tzn. můžu se zastavit ikdyž tu nejsu zrovna aktivní? :D
Ubuntu je jen preview verze Debianu!

Ota Trkola

Jsi samozřejmě vítán. Budeme rádi, když se stavíš.. ;)

Roman Horník

Kočkopes: Tentokrát se k chilli vyjádřím obrazně: :D

Migilenik: Ne, Ty se musíš zastavit!
Debian Sid/Experimental 64bit + Mate Desktop Environment
* CPU: Intel i5 3570
* GPU: NVIDIA GTX650 1GD5
* MB: Lenovo IH61M
* RAM: 16GiB Deutsche Demokratische Republik 3 @ 1600MHz

Roman Horník

#23
Tak jsem zjistil, že 2.4GHz WiFi k dispozici je, minimálně v okolí recepce. Akorát nevím, kolik to tam stojí a jakej je dosah signálu, na to se ale optám a dám vědět.

Ohledně programu akce- návrhy? Nechci zas, aby to byl jen nějakej nudnej poznávací vejlet, chce to dostatek volnosti, abysme si všichni užili. Kdo se bude chtít podívat po okolí, toho rád provedu, jinej zase bude preferovat opalování se ve stanu při kompilaci jádra, další se můžou cachtat v přehradě nebo se v hospodě válet pod stolem.

P. S.: Udělal jsem takovou mapu, do níž jsem implantoval pár míst, jako jsou krámy, pár hospod, kam se dá jít a kde se dá co fotit atd.
Debian Sid/Experimental 64bit + Mate Desktop Environment
* CPU: Intel i5 3570
* GPU: NVIDIA GTX650 1GD5
* MB: Lenovo IH61M
* RAM: 16GiB Deutsche Demokratische Republik 3 @ 1600MHz

ulo

Ta mapka je dobrý nápad. Já jsem pro nějaký výlet do blízkého okolí, následně pak spojen s průzkumem nějakého hospodského zařízení, ale to se asi domluvíme až na místě podle chutí osazenstva :-)
PC-doma:  LinuxMint 17.2 KDE (64bit) - AMD Athlon II X2 270, MB ASUS M5A78L LE, RAM 4 GB, ATI Radeon HD4350
PC-práce: LinuxMint 17.2 KDE (32bit) - Intel Pentium 4, MB MSI 945G Neo, RAM 4 GB, GeForce 8400 GS
NB:  LinuxMint 17.1 KDE (32bit) - Acer TravelMate 3002
Servery:  Debian 6.0 Squeeze

Petr Krčmář

Jestli se sejde víc lidí, jsem i pro nějakou bojovku :-). Asi nic náročného, ale nějaká procházka po okolí se zjišťováním informací, jako soutěž o drobné ceny :-). Měl by zařídit organizátor se znalostí terénu.

zirafacek

Pěkné odpoledne. Jako uživatelka i Lubuntu  (Debian - nemá rád Ubuntu -  jsem poučena ;)  )  . Dát případně i na Fórum ? Případně mohu dát odkaz na ostatní fóra Mandriva,Mageia ?

Bojovka proč ne . Sice jsme s mladým Astmatici ale ne hypochondři ;) tak si provětráme plíce :D .

Roman Horník

Petře, dobrej nápad, akorát bych si musel na ty maličkosti vzít úvěr, to víš, 8 měsíců marodit, to z člověka v dnešní době udělá trosku  :-\

Petro, klidně je pozvi, alespoň si zajistíme pár uživatelů navíc :D
Debian Sid/Experimental 64bit + Mate Desktop Environment
* CPU: Intel i5 3570
* GPU: NVIDIA GTX650 1GD5
* MB: Lenovo IH61M
* RAM: 16GiB Deutsche Demokratische Republik 3 @ 1600MHz

Petr Krčmář

Maličkosti může každý přivézt :-). Každý má doma něco šikovného, co se dá použít.

Roman Horník

Tak fajn ;), jen doufám, že nekuješ pikle, že nechystáš nějakou linuxovou vědomostní soutěž, v níž bys s největší pravděpodobností vyhrál Ty :D
Debian Sid/Experimental 64bit + Mate Desktop Environment
* CPU: Intel i5 3570
* GPU: NVIDIA GTX650 1GD5
* MB: Lenovo IH61M
* RAM: 16GiB Deutsche Demokratische Republik 3 @ 1600MHz