Dotazy > Získání a instalace Debianu

Rozdělení disku GPT na starém BIOSu

<< < (2/2)

čepi:

--- Citace: Roman Horník  06. 05. 2017, 13:44:15 ---Vem si, že můj SSD má za pár dnů 3 roky běhu, a co myslíš? Je zdravej jako řípa.
--- Konce citace ---
To hodne zalezi od SW ktery na nem bezi, mam zkusenost ze v pripade napr. kamerovyho systemu (ivms) je lepsi pouzit HDD nez SSD, a to slouzi jen pro live prehravani z kamer kde je vlastni uloziste (=ne ukladani na to SSD). Pak jsou dalsi bezny bfu sw ktery to dokaze prepisovat az do aleluja, zejmena na windows, ale to je proste dany tim jak se windows a programy na ne pisou  :)


--- Citace: Roman Horník  06. 05. 2017, 13:44:15 ---Přitom jsem byl zpočátku sakra skeptickej, když je technologie ukládání dat prakticky stejná, jako u flashek, který se serou, sotva se na ně blbě podíváš.

--- Konce citace ---
U flashek (pokud to nejsou SSD napojena na USB prevodnik) nemas cip co by provadel wearleaving a dalsi "kouzla" co slouzi k mensimu opotrebeni, navic dnesni SSD maji kapacitu nasobnou nez inzerovanou a spousta bunek je rezervnich, u nekterych modelu klidne i 100% a vice, kdezto flashky tyto "nahradni bunky" jednak nemaji, druhak jsou na obycejny flashky pouzity ty nejvic suntovni NAND cipy (byt jsou vyjimky, napr. vyssi rady sandisku apod.).

Navigace

[0] Seznam témat

[*] Předchozí strana

Přejít na plnou verzi