Nenačítají se celé stránky, zbytek internetu funguje

Založil WindAmel, 18. 09. 2009, 10:29:24

Předchozí téma - Další téma

WindAmel

Citace od: Erino72 kdy 27. 02. 2010, 19:25:05
Laethnes: Mozno viem kde je tvoj problem, linux to nebude, nemas moznost vyskusat iny router ako ten co mas doma, jeden cas som mal doma jeden router v ktorom vo win vsetko slo ok ale na linuxu mi tiez nechcelo nacitat stranky.Mal som vyhodu ze to bolo len docastne riesenie kym som dal do kopy svoj wifi router..
Ne, jedině kdybych si nějaký koupil, nad čímž už jsem taky uvažoval...

Ota Trkola


WindAmel

Citace od: otas.pe kdy 06. 03. 2010, 11:24:58
Pokud máš problém s načítáním stránek, zkus použít můj návod:

http://forum.debian-linux.cz/index.php/topic,507.msg3704.html#msg3704

Promiň, že píšu až tak pozdě - škola. Zkusil jsem ten návod, ale nemá v podstatě žádný vliv - žádnou změnu jsem nezaznamenal. Ale fakt je ten, že jsem nebyl schopen postupovat přesně a 100% podle návodu; psal jsi tam, že do /etc/resolv.conf mám přidat nameservery Googlu (tedy 8.8.8.8 a 8.8.4.4), což jsem udělal. Pak jsem nainstaloval dnsmasq a po té jsem měl přidat do toho konfiguráku nameserver 127.0.0.1. Problém byl v tom, že ty Googlovské tam už nebyly, naopak tam už byl 127.0.0.1 a taktéž tam je

# Dynamic resolv.conf(5) file for glibc resolver(3) generated by resolvconf(8)
#     DO NOT EDIT THIS FILE BY HAND -- YOUR CHANGES WILL BE OVERWRITTEN

(což tam bylo i před tím až na to, že na prvním řádku bylo psané, že je generován od nm appletu). Nicméně jsem pokračoval a dělal krok po kroku až do konce návodu. Mám pocit, že ty nameservery Googlu jsou plně ignorovány...