LibreOffice

Založil Joseph, 22. 05. 2016, 15:02:09

Předchozí téma - Další téma

Joseph

Mam nainstalovany Debian.
Pri starte Libre Office mi chce vzdy obnovit 5 dokumentov.
Spustim obnovu, k dokumentom sa pripisu kriziky, cize sa neobnovia.
Stlacim Obnovit, zmizne obnova dokumentu a otvori sa mi pozadovany dokument.
Skusal som apt-get purge libreoffice, po restartovani PC a v pohode otvaral dalej dalsie wordovske dokumenty s libreoffice, aj ked sa libreoffice uz odstranil. Ked som ho chcel opat vymazat, oznamilo mi to, ze libreoffice nie je nainstlaovany.
Daju sa odstranit tie kriziky s neobnovenymi 5 dokumentami?

Jan Skořepa

Zkoušel jste odstranit složku /home/jmeno_uzivatele/.config/libreoffice?
DELL OptiPlex 5050 SFF - CPU Intel Core i5-6500 (6M Cache, 3,60 GHz) - RAM 16 GB DDR4 - GPU Intel HD Graphics 530 - OS Debian Stable 64bit

Joseph

Vymazal som z domovskeho adresara .config/libreoffice.Uz funguje, otvaram wordovske subory bez krizikov ale popri tom mi stale chce instalovat mysql, pyta sa ma na heslo, ja mu ho dam a potom potvrdim a on oznamy to zlyhalo pri komunikacii s mysql.
Vzdy skoncim pri oznameni:
dpkg:error processing package mysql-server-5.5 (--configure)
Coze libreoffice vyrieseny, este je nejaka chyba v dpkg.On sa asi nedokoncil, alebo som zadal nevyhovujuci prikaz, prepinac.Podla mna treba vymanit dpkg. Mohol by som to nejak skusit pmocou aptitude? Nechcel by som preinstalovavat cely linux.

Jan Skořepa

Podle mě by nyní pomohlo to odinstalování (remove nebo purge) libreoffice, znovu smazání toho .config/libreoffice a opětovná instalace (install). Pokud libreoffice potřebuje databázi, tak by se to mělo opravit samo v závislostech.
DELL OptiPlex 5050 SFF - CPU Intel Core i5-6500 (6M Cache, 3,60 GHz) - RAM 16 GB DDR4 - GPU Intel HD Graphics 530 - OS Debian Stable 64bit

Joseph

LibreOffice VYRIESENY!!!