Karma, nebo ne?

Založil Visterius, 12. 02. 2009, 09:42:39

Předchozí téma - Další téma

Jak chcete vyřešit otzku karmy?

Karma mi vyhovuje, nechal bych to, jak je
7 (30.4%)
Raději jen "Děkuji"
13 (56.5%)
Odstranil bych  to úplně
3 (13%)

Celkem hlasů: 21

Visterius


Memento Mori

Debian Sid, E17..

,,Internet je to modré e na ploše, po jehož spuštění se zobrazí Seznam internetu."

milosman1

No urcite je karma hlupost,skor by som navrhol spracovat nejaky top rebricek,kde by bolo hlasovane o naj pomoc,alebo navrhnute kto najviac poradil k vyrieseniu daneho problemu. :-\
Debian Lenny spolahlivy system,ale nie na moj pocitac skoda.:(

eXt_r33m

Karmovanie od urciteho poctu prispevkov je urcite blbost ;) ale to Dekuji vyzera  celkem schopne... Myslim ze som to videl i jinde na foru...
AMD Opteron Processor 144 1.8 Ghz;2x512 MiB DDR1;ATI Radeon HD 2600 Pro 256 MiB DDR3;Atheros 802.11 WiFi;Boot: WinXP + Ubuntu 9.04 amd64 + Arch linux amd64

Visterius

.Přesto je skóre ankety o dst vyrovnanější, než jsem čekal; tož nevím.. Ať rozhodnou admini. Ale opravdu by bylo fajn, kdyby se s tím už začalo něco dělat ;)

Memento Mori

Debian Sid, E17..

,,Internet je to modré e na ploše, po jehož spuštění se zobrazí Seznam internetu."

MartenP

Hlasoval jsem "určitě odstranit". Faktický význam to nemá žádný a dost silně to zavání honem na karmu...

Hynek (Pichi) Vychodil

Mimochodem, co se vlastně má odstranit. Nějak jsem si nevšiml, že by karma vůbec fungovala. Možná jsem někde něco přehlédl, ale jak mám někomu přidat nebo ubrat karmu, případně jak to funguje? Zatím u všech tady vidím Karma: 0 s vyjïmkou MartenP.
Proč se trápit, když máme Debian

MartenP

Abych pravdu řekl, odpověď na Tvůj dotaz neznám a je mi záhadou, jak jsem k tomu bodu přišel. Každopádně by se to asi mělo odstranit i z popisů...

Petr Slunský

Pravděpodobně tak, že ti někdo, kdo má > 50 příspěvků (nebo i méně v době před zavedením tohoto pravidla) poděkoval za pomoc, kterou jsi mu nezištně poskytl. :)
Debian

Erich Stark

Citace od: MartenP kdy 23. 02. 2009, 19:02:49
Abych pravdu řekl, odpověď na Tvůj dotaz neznám a je mi záhadou, jak jsem k tomu bodu přišel. Každopádně by se to asi mělo odstranit i z popisů...

Sa mi zda ze mi niekde pomohol tvoj prispevok tak som ti ho dal :-D
" The box said that I needed to have Windows XP or better ... so I installed Debian ."

MartenP


Hynek (Pichi) Vychodil

Aha, takže nejdřív musím zaspamovat, abych mohl poděkovat za nějakou odpověď. To mi nepřijde jako zrovna dobrý systém. To mi přijde lepší http://stackoverflow.com/ kde musíš nejdřív nějakou reputaci mít a pak ji můžeš rozdávat.
Proč se trápit, když máme Debian

yerry

Mne tie karmy a podobne tagy prijdu ako znackovanie ucastnika fora. Pripada mi to ako sutaz o miss servera. Takyto udaj nie je vobec relevantny. Ci je niekto guru, ochotny pomoct alebo spamer, staci navstevnikovi prejst par vlakien a ostatni sa pravdepodobne navzajom poznate, predpokladam ze z Ubuntu fora, ako som sa docital v inej teme... Ina vec su fora s niekolkymi tisickami ucastnikov, ale forum s par desiatkami? Naco to?
O Linuxe korektne aj nekorektne, ale hlavne bez obalu... --> http://inylinux.blogspot.com/

Erich Stark

Citace od: yerry kdy 24. 02. 2009, 10:52:22
Mne tie karmy a podobne tagy prijdu ako znackovanie ucastnika fora. Pripada mi to ako sutaz o miss servera. Takyto udaj nie je vobec relevantny. Ci je niekto guru, ochotny pomoct alebo spamer, staci navstevnikovi prejst par vlakien a ostatni sa pravdepodobne navzajom poznate, predpokladam ze z Ubuntu fora, ako som sa docital v inej teme... Ina vec su fora s niekolkymi tisickami ucastnikov, ale forum s par desiatkami? Naco to?

Pre dobrý pocit. :-D
Ale máš aj pravdu, ak chce niekto pomôcť tak pomôže aj bez toho aby mu niekto klikal na "Ďakujem" alebo zvyšoval karmu.  :P
" The box said that I needed to have Windows XP or better ... so I installed Debian ."

milosman1

#13
karmu muze udelovat kazdy, kdo ma 10 a vic prispevku, proto se mozna nekterym jeste ta tlacitka nezobrazuji...
zatim bych to tam nechal a casem se uvidi, jak moc je karma pouzivana/zneuzivana a rozhodne se, jak to s ni bude dal...


To su slova Jancika,no neviem ja mam uz nad 10 prispevkov a zatial nic.
Debian Lenny spolahlivy system,ale nie na moj pocitac skoda.:(

Martin 'Želva' Malý

Citace od: milosman1 kdy 26. 02. 2009, 08:26:50
karmu muze udelovat kazdy, kdo ma 10 a vic prispevku, proto se mozna nekterym jeste ta tlacitka nezobrazuji...
zatim bych to tam nechal a casem se uvidi, jak moc je karma pouzivana/zneuzivana a rozhodne se, jak to s ni bude dal...


To su slova Jancika,no neviem ja mam uz nad 10 prispevkov a zatial nic.
Momentálně je to na 50 příspěvků (myslím).
... osobní počítače jsou nanic a opravdu nikdy nedělají to, co se po nich chce. Fakt. I když na něm třeba běží Debian, Ubuntu, Widle, Mac, je to skoro furt to samé... :-( ...