seamonkey a "Clear Authenticated Sessions"

Založil nettezzaumana, 26. 05. 2010, 15:09:05

Předchozí téma - Další téma

nettezzaumana

cau,

nemuzu za boha najit moznost, jak v bezicim seamonkey provest "Clear Authenticated Sessions" ..
ve firefoxu to je: tools -> clear private data -> Authenticated Sessions

budu vdecny za kazdou radu (aka treba instalace dodatecneho pluginu), testuju SSO a jako nepritel firefoxu ho nechci jen kvuli tehle pro me nezbytne ficure pouzivat ..

zdar, ntz

Roman Horník

Hézky, NeTechnický Ztráty!

Seamonkey jsem testoval kdysi, když jsem ještě byl ubunťák, teď mám ale po ruce dost podobný Iceape Suite, stejnej macek, jako kdysi Mozilla Suite (maily, chat, WYSIWYG editor,...). Tam je to totiž jako ve Firefoxu, ale Firefox to není.
Debian Sid/Experimental 64bit + Mate Desktop Environment
* CPU: Intel i5 3570
* GPU: NVIDIA GTX650 1GD5
* MB: Lenovo IH61M
* RAM: 16GiB Deutsche Demokratische Republik 3 @ 1600MHz

nazir

#2
No, v SeaMonkey to je zřejmě na tom samém místě, alespoň u mne...


Používám momentálně Build identifier: Mozilla/5.0 (X11; U; Linux x86_64; en-US; rv:1.9.1.11pre) Gecko/20100521 Lightning/1.0b2pre Mnenhy/0.8.2 SeaMonkey/2.0.6pre Debian GNU/Linux, ale IIRC to tam je od první dvojkové verze SM...

(2 Roman Horník: Iceape Suite = přejmenovaná Mozilla Suite / SeaMonkey)

Roman Horník

> Nazir: Vím, s Iceape je to na Debianu to samý, co s Firefoxem (logo & název). Jen je divný, že BBM tam nemá Tools > Clear Private Data (Control + Shift + Delete)...
Debian Sid/Experimental 64bit + Mate Desktop Environment
* CPU: Intel i5 3570
* GPU: NVIDIA GTX650 1GD5
* MB: Lenovo IH61M
* RAM: 16GiB Deutsche Demokratische Republik 3 @ 1600MHz

nazir

#4
Zkusil bych to pro jistotu ještě v novém profilu, jestli mu to menu nesežralo nějaké rozšíření, nebo hrátky s userChrome.css...  
Jakou verzi SM používáš, nettezzaumane/o? Ta položka je normálně i v repozitářovém Build identifier: Mozilla/5.0 (X11; U; Linux x86_64; en-US; rv:1.9.1.9) Gecko/20100502 Iceape/2.0.4...

nettezzaumana

@nazir: diky, nejsem ouplne jelitko, nemam to tam: http://img32.imageshack.us/img32/3905/seamonkey.png

PS. nekdo zmoderoval tohle vlakno a smazal nepohodlne prispevky a me zabanoval jednu ip adresu .. wtf ??

.. koukam ze zde na forum.debian-linux.cz mate nejakeho neprilis chytreho hulana, protoze pro priste se v prvni rade banuje user id and ip addressa .. dost rad znal nejake vysvetleni. diky

Petr Krčmář

Citace od: nettezzaumana kdy 27. 05. 2010, 10:18:40
PS. nekdo zmoderoval tohle vlakno a smazal nepohodlne prispevky a me zabanoval jednu ip adresu .. wtf ??

Debatuje se o tom na samostném tématu.

nazir

Mno, Ty používáš starou, "jedničkovou" řadu SeaMonkey, ve které tato funkce snad ani ještě nebyla...  
Vyzkoušej spíše tu aktuální, "dvojkovou" (stabilní 2.0.4, release candidate 2.0.5, nebo noční sestavení 2.0.6)...

nettezzaumana

#8
Citace od: nazir kdy 27. 05. 2010, 12:47:44
Mno, Ty používáš starou, "jedničkovou" řadu SeaMonkey, ve které tato funkce snad ani ještě nebyla...  
Vyzkoušej spíše tu aktuální, "dvojkovou" (stabilní 2.0.4, release candidate 2.0.5, nebo noční sestavení 2.0.6)...
.. ok, dekuji

jen pro Tvoje vysvetleni, ptam se zde na foru protoze AFAIK seamonkey je default brousr v debianu, netusil jsem, ze to je stara verze

nettezzaumana

parada, vyreseno, diky, v:
CitaceBuild identifier: Mozilla/5.0 (X11; U; Linux i686; en-US; rv:1.9.1.9) Gecko/20100317 SUSE/2.0.4-3.2 SeaMonkey/2.0.4

to je presne jak jsi uvedl.

zdar. ntz