zruseni fora?

Založil nettezzaumana, 13. 02. 2009, 15:57:57

Předchozí téma - Další téma

zrusit debiani forum?

ano
ne
nevim

waldo.pepper

Prima. Prošel jsem stejným "vývojem", Debian mi vyhovuje maximálně a Ubuntu taky obhospodařuji a snažím se jeho pomocí nabídnout Linux windowsářům. A proto je skvělé, když jejich fórum funguje, byť k němu máme výhrady. Oba. Člověk si uvědomí jak je to fajn, že tato fóra existují, protože když si přečte ty vulgárnosti na živě.cz, je rád, že se má kam, v případě problému, obrátit.
Mějte fajn večer s Debianem  :)
najvjac peňazí sa utratí pri placení

eXt_r33m

Donedávna sem brázdil Ubuntu fórum i když sem neměl Ubuntu, jen Progex (ano, progex je z Ubuntu :P) a Debian, vždyť Linux jak Linux ale když sem našel tohle fórum jako by sem se druhý krát narodil  ;D proste paráda :P
AMD Opteron Processor 144 1.8 Ghz;2x512 MiB DDR1;ATI Radeon HD 2600 Pro 256 MiB DDR3;Atheros 802.11 WiFi;Boot: WinXP + Ubuntu 9.04 amd64 + Arch linux amd64

Erich Stark

Je jedno ci uzivas Ubuntu alebo Debian, pripadny problem vyriesis na 99% rovnako pretoze su zalozene na tom istom systeme ;)
" The box said that I needed to have Windows XP or better ... so I installed Debian ."

petrbian

Ne, v žádném případě!
Je určitě dobré mít specializované fórum jen pro Debian. Popravdě, dlouho mi právě toto chybělo...
Nepoužívám tuto distribuci jako hlavní, ale chystám se na ni... Proto jakékoliv aktuální informace o instalaci atd. je pro mne cenná. Momentálně si zkouším pouze Live-CD, měl jsem problém s grafickou kartou, a toto fórum mi ji pomohlo vyřešit.
Mimochodem, není nějaké how-to instalace graf. karty v Debianu-Lenny? Nemyslím jen instalaci pro proprietální ovladače graf. karet, ale trochu obecněji, když např. jako v mém případě nefungovala autodetekce Xorg, a já nemohl nastavit vyšší rozlišení.

ViPEr*CZ*

Určitě nemazat... ubuntu je klikačka pro přecházející z windows... a řídí ho komerční firma canonnical ... a debian je prostě jen debian... ať žije stabilita  8)

Visterius

Mě spíš dost fascinuje, jak ntz provokuje a vyvolá tím příspěvky, že to stačí na dvě strany..

Memento Mori

Debian Sid, E17..

,,Internet je to modré e na ploše, po jehož spuštění se zobrazí Seznam internetu."

bugmenot

#21
No on to asi bude jen další freecoolin šmudla, zoufale všude hledající sobě rovné kamarády (ale nerad bych mu křivdil, je docela dobře možné, že toho [censored] jen hraje za účelem sběru dat pro nějakou rozsáhlou asociální studii)...  Koukám, že se velmi inteligentně projevuje třeba i na rootu...

(Pardon my French...)

airlive

#22
Citace od: bugmenot kdy 28. 02. 2009, 20:18:06
No on to asi bude jen další freecoolin šmudla, zoufale všude hledající sobě rovné kamarády (ale nerad bych mu křivdil, je docela dobře možné, že toho [censored] jen hraje za účelem sběru dat pro nějakou rozsáhlou asociální studii)...  Koukám, že se velmi inteligentně projevuje třeba i na rootu...
Prosím vyjadřujte se méně vulgárně.Děkuji.

Tomas Jancik

ntz uznávám jako velkou "bednu" na linux, ale je pravda že si nebere servítky...

yerry

na takuto recesiu snad netreba ani reagovat, a sakra....
O Linuxe korektne aj nekorektne, ale hlavne bez obalu... --> http://inylinux.blogspot.com/

Visterius

#25
Citace od: Tomáš Jančík kdy 28. 02. 2009, 22:16:27
ntz uznávám jako velkou "bednu" na linux, ale je pravda že si nebere servítky...
Právě proto mě fascinuje bugmenotovo prohlášení. Ten mu rozhodně nemá, co vyčítat; takhle arogantně psaný příspěvek jsem už dlouho neviděl.. Mě naopak humor ntz vyhovuje.

Memento Mori

Debian Sid, E17..

,,Internet je to modré e na ploše, po jehož spuštění se zobrazí Seznam internetu."

Boogey

Zacinam nabyvat dojmu, ze se tenhle topic zacina trosku zvrhavat.
Debian Squeeze 32bit, Kernel 2.6.26-2, (Server)
AMD Duron 700MHz@1Ghz, 640MB ram, GeForce 4 MX 64MB
Apache2, PHP5, Samba, ProFTPd, MySQL, KDE 4.2.2(na testovani)

Visterius


Memento Mori

Debian Sid, E17..

,,Internet je to modré e na ploše, po jehož spuštění se zobrazí Seznam internetu."

Erich Stark

" The box said that I needed to have Windows XP or better ... so I installed Debian ."

nettezzaumana

hehe. statistiky zdejsiho fora jasne hovori za vse !! forum nema vzestupnou tendenci v ramci popularity ale sestupnou ..

takze :: zruste forum, zruste debian .. beztak kazde male dite vi, ze `debian == neumim nainstalovat ubuntu` :: (nebo jak je to)