Update Netatalku

Založil Martyguma, 31. 08. 2011, 17:56:20

Předchozí téma - Další téma

Martyguma

Ahoj lidi, mám nainstalovaný balíček netatalk v. 2.1.4-1 a na officialním webu jsem našel novou verzi netatalk-2.2.0.tar.gz. Můžete mi někdo poradit jak takovýto balíček nainstalovat?

jěště bych měl druhou optázku. když si dám výpis balíčků dpkg -l tak jsou tam první dva sloupce kde je skoro všude ii, ale jednou tam mam hi co to znamená?

Děkuji za odpovědi.

Ota Trkola

Verze 2.2.0 je v testingu (v betaverzi). Nicméně nepíšeš, jakou verzi Debianu používáš.

Martyguma

jo aha tak to díky. Tam odkud jsem to stahoval tak to nepsali:( a nevíš jak to je s tím výpisu těch balíčků to hi protože to mám jen u netatalku a jinde je pouze ii. zjistil jsem to z toho že mi AFP nefunguje s mím macem a vůbec nevím čím to je. Protože normálně ho vidím na síti, ale jakmile se chci k tomu serveru připojit tak mi to napíše  že to nemůže připojit.

THe server may not exitst or it is unavailable at this time. Check the server name or IP address, check your network connection, and then try again.

Ota Trkola

S tím ti bohužel neporadím, mac nepoužívám - mám jen Linux ;)

nazir

Vysvětlení významu máš na začátku toho výpisu.  Jedná se o nainstalovaný balíček zafixovaný (Hold) v konkrétní verzi.
Viz body 7.11 a 7.12 zde, nebo třeba tohle...

Martyguma

Budu jěště jednou otravovat. Myslím, že už vyšel ten nový netatalk 2.2.1 tak jestli by mi někdo poradil jak to nainstalovat. A jěště jedna věc je, že když dám apt-get upgrade tak mi to napíše:

CitaceThe following packages have been kept back:
  netatalk
0 upgraded, 0 newly installed, 0 to remove and 1 not upgraded.