Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Témata - koljin

Stran: [1]
1
Všeobecná podpora / Uspání do RAM
« kdy: 10. 11. 2010, 19:35:33 »
Ahoj,

Je tu někdo, kdo má počítač s nvidií a funguje mu v pohodě uspání do ram (popř. i na disk) ?

Na mym notebooku mi to nikdy nešlo (ani v předchozí distribuci, jen ve win xp to šlape), a chci si pořídit htpc s nvidií, a nechtěl bych se dočkat nemilýho překvapení, že je tahle věc obecně s nvidiema problém :)

Řešení je možná jednoduchý, moc sem se v tom nešťoural, protože to nechci rozbít úplně :D Pokud s uspánim nemáte problém, nebo víte o týhle problematice víc, mohli byste napsat nějaký tipy? Jako, kterej balíček použít, jaký další balíčky zkontrolovat, jestli se nepodívat na nějaký problémový položky v biosu... Pokud máte zkušenosti, budu vděčnej za radu :)

Jo, ještě - jedná se o tenhle notebook: http://msi.katalognotebooku.cz/notebook/msi-gx700px-097cz/ , běží mi na tom Debian Sid, ale dělalo to přesně to samý i v předchozí mandrivě... Používám proprietární ovladač grafiky. Tuším, že to dělalo jak s nejnovějším ovladačem z nvidia.com, tak i s tím z repozitářů. Taky, chování je stejný na 64bit systému i na 32bit systému.

Eště vlastně co to dělá :) Když dám uspat do ram, tak se uspí, vše ok (stejně jako ve win xp). Při probuzení se ale nerozsvítí obrazovka a počítač nevykazuje aktivitu (disk, nic...) a nereaguje na nic, jen na "tvrdý vypnutí". Po opětovnym zapnutí se restartuje (ihned po zmáčknutí tlačítka on) a pak naběhne normální bootovací sekvencí.

Řeším to tak, že uspání nepoužívám :D Ale nebylo by špatný, kdybych to někdy v budoucnu třeba čirou náhodou zprovoznil :)

Stran: [1]