Jak jste se o nasem foru dozvedeli?

Založil Tomas Jancik, 30. 11. 2009, 18:34:38

Předchozí téma - Další téma

Jak jste se dozvedeli o nasem foru?

Nasel na SEZNAMu
0 (0%)
Nasel na GOOGLEu
22 (41.5%)
Nasel na jinem vyhledavaci
0 (0%)
Doporucil mi ho kamarad
7 (13.2%)
Nasel jsem odkaz na jinem webu
11 (20.8%)
Z webu www.debian-linux.cz
13 (24.5%)

Celkem hlasů: 51

drahos

Ja jsem začínající uživatel Linuxu a chtěl bych rozjet herní server na Debianu, protože mi to doporučil kamarád (a protože nesnášim windows :-)). Tahle stánka mi přišla docela kvalitní a když sem viděl obsah fóra, tak sem se prostě zaregistroval :-).
I hate Windows Vista!!!

miroshef

Rok som pouzival Ubuntu a je cas ist dalej.A chystam sa na skusku z Linuxu CompTIA/LPI v UK,tak dufam,ze sa tu nieco priucim ;D 8)."Linux is best"

Hobild

Citace od: Petr Krčmář kdy 12. 10. 2010, 22:24:26
On tím zřejmě myslel, že slušný uživatel Debianu umí používat Google a dokumentaci, takže potřebuje poradit jednou za uherák.
+1
Tak nejak to bude. Podstatne info o zdrojich, zakladnim nastaveni a dalsich vecech se najde tady nebo jinde. Staci hledat. Nu a protoze debian se chova jako slusne vychovane distro, je s nim vcelku pohodovy zivot - proste funguje. Navic bych rekl, ze na debian prechazi spis lidi z jinych dister, kteri se uz neco naucili. Prebehliku z woken je tu asi minimum.
H.

jackm

Fórum jsem si vygooglil, a registroval jsem se protože potřebuji pomoc.

iexlan

Zadal jsem do Googlu chybovou hlášku z Exaile a tohle fórum se objevilo na prvním místě ve výsledcích hledání. Někdo měl očividně podobný problém :)

poky74

Nějaký dva, možná tři roky jsem chodil na debian-linux.cz a ehm, potom jsem si všiml fóra  ;D

zeminem

V anketě nenalézám možnost "jiné". Prostě jsem jsem si řekl jdu na Debian. Nikde jsem se o tomto fóru nedozvěděl. Z Ubuntu mám zkušennosti, že se tam člověk hodně naučí, ale tady je to zatím takové víc mrtvé... :-)
Učím se, tak mám spoustu dotazů .. Trpělivost přináší růže_
http://zeminem.g6.cz/

Ota Trkola

Mrtvé toto forum rozhodně není. V porovnání s Ubuntu forem to tady nebude nikdy tak živé z několika důvodů. Hlavní důvody jsou méně uživatelů a hlavně to, že uživatelé Debianu prvně hledají rady na internetu a pak až se ptají.

zeminem

No to jsem rád, zatím jsem to bral jen vzhledem k tomu, že na Ubuntu za den přijde několik desítek témat, že mě to ani nebaví číst a tady je toho míň. Sice Debian zatím nemám nainstalovaný, ale občas si něco přečíst neuškodí. Zatim jsem totiž nenašel důvod ho instalovat...
Učím se, tak mám spoustu dotazů .. Trpělivost přináší růže_
http://zeminem.g6.cz/

Squeeze

Fórum jsem našel přes Google vyhledávač.

Elisa

Citace od: Ota Trkola kdy 24. 04. 2011, 19:54:17...z několika důvodů. Hlavní důvody jsou méně uživatelů a hlavně to, že uživatelé Debianu prvně hledají rady na internetu a pak až se ptají.
Souhlas ! ;D
Mám dost dlouhé zkušenosti z jistého ubuntu based fóra a to byl děs, když každý vů... se hned, co ho to popadlo, zeptal i na takovou kr...inu, která by se mu objevila snad i v prvním odkazu ve výsledcích v googlu ::)
Current: Debian 6 Squeeze KDE LVM [still Debian noob :P]
Older experiences: *buntu based distros [advanced user]

www.bushka.cz

branec

O fóre som sa dozvedel od kamoša keď sme riešili jednu vecičku ešte veľmi veľmi dávno a tak sme skončili u debati čo je debian prečo to a to na debiane ide / nejde a tak proste pokec a on mi medzi rečou pastnul na jabber adresu.
Samozrejme ma už tiež prestalo baviť čítať na BUBUntu fore tie **** príspevky človek už ani nemá chuť niečo takým ľudom odpisovať čo prebehli od windows a čakajú že BUBUntu je novy windows a zadarmo to je mienka tých poväčšine nováčikov BUBUntu. Nič nečítajú, ničomu sa nechcú učiť len "UROBTE TO všetko za mňa" a ak nie tak začnú písať aký je Linux všeobecne zlý a podobne kraviny

Tak nebudem sa rozpisovať určite to všetci poznáte o čom píšem.

Debian fórum a celá podpora je na úrovni  8)

€uroSVK

Ja som sa o tomto fore dozvedel cez google, ked som hladal forum o debiane (chcem sa trocha priucit aj v tomtosmere a pripadne ho otestovat) :)
Konfigurácia notebooku: Intel Core 2 Duo@2,0 GHz; 2GB RAM DDR2 667 MHz; 250 GB HDD 5400rpm + 1500 GB Ext. HDD 5400rpm USB 2.0; VGA Intel GMA x3100
Operačný systém: Windows 7 SK 32bit