Debian fórum

Debian fórum => O tomto fóru => Téma založeno: Roman Horník 25. 08. 2012, 13:38:39

Název: Návrh na data konání srazu debianistů v příštích letech
Přispěvatel: Roman Horník 25. 08. 2012, 13:38:39
Nazdar,

jak už jsem se zmínil v komentáři k vlastnímu článku na debian-linux.cz, navrhuju, aby se od příštího roku konaly srazy uživatelů a Příznivců debianu vždy v pátek a o víkendu nejbližšímu datu 16. 8.
Na léta 2013 a 2014 to vychází na 15. - 17. 8., na rok 2015 14. - 16. 8.
Slibuju si od toho větší účast, kdo má rád Debian, musí to prostě oslavit, nejlíp v kolektivu dalších debianistů.
Jak asi víte, příští rok oslaví Debian krásných 20 let svý existence, oslavy se budou konat na mnoha místech ve světě, tak proč ne taky v ČR a SR?
3 dny, efektivně jen 2 dny trvání srazooslavy jsou jen návrh, uvítal bych delší dobu, ale to nechám na vás, na vašich možnostech.

Jak to vidíte vy?
Název: Re:Návrh na data konání srazu debianistů v příštích letech
Přispěvatel: Ota Trkola 25. 08. 2012, 16:00:29
Romane, nápad určitě dobrej. Jen se mi jeví trošku kontraproduktivní. Možná, že narozeniny Debianu by více lidí přilákaly, ale naopak je ubere termín v kterém to je. Spousta lidí v té době má dovolenou a jsou pryč, i když by se jindy třeba rádi zúčastnili. Nicméně já osobně s tím problém nemám, mívám dovolenou v červenci. Takže já jsem pro... ;)
Název: Re:Návrh na data konání srazu debianistů v příštích letech
Přispěvatel: Roman Horník 25. 08. 2012, 16:35:14
Oto, píšu to už teď, aby s tím lidi počítali. Stroj času po ruce nemám, abych Murdocka alespoň o měsíc popohnal, nebo ho naopak pozdržel.
Jsem si jistej, že kdyby se do tý doby sehnalo prase a pár sudů píva, pár desítek lidí by se našlo. A nejen pro zájemce o Debian bych připravil živou diskuzi, takový živý fórum a FAQ, aby akce nebyla jen chlastací, ale i vzdělávací. Samozřejmě bych to tak trochu medializoval, jistě to přiláká další nádoby.
Musí se to důkladně doladit, když to bude jenom perfektní, tak to k ničemu nebude, musí to bejt ještě lepší.
Program akce nebude tentokrát v režii jednotlivce, budou ho utvářet všichni, akorát je potřeba počítat s tím, že tam můžou bejt i dítka, takže bacha na spoře oděný kůstky kolem tyče se motající, dětem je třeba předem zavázat oči :)